100 тис. грн на медичне обладнання надали підприємці Сарненщини

Про що мріють хворі? Безсумнівно, щоб швидше одужати. І обов’язок лікаря – максимально цьому сприяти.

Належну роботу травматологічного відділення КЗ «Сарненська ЦРЛ» забезпечує колектив кваліфікованих спеціалістів, які володіють сучасними методами діагностики та лікування пошкоджень і захворювань опорно-рухового апарату. Завідуючий Сергій Бескровний (на фото) очолює відділення недавно. Але намагається запроваджувати новітні технології, попри те, що медична галузь нині переживає непрості часи й фінансування не вистачає. Та співпрацюючи з приватними підприємцями йому це вдається. І свідченням цьому є добра новина, що підприємці з Сарн передали травматологам 100 тис. грн на новітній зразок рентгенівського апарату – електронно-оптичний перетворювач (ЕОП).

Приватний підприємець Борис Цвяк дізнавшись від завідуючого відділенням, що це обладнання покращить якість надання ортопедо-травматологічної допомоги жителям краю, вирішив допомогти його придбати. Ідею Бориса Борисовича підтримав і також виділив кошти Олександр Фурсович, пізніше долучилися Володимир Шевчук, Віктор Гамза, Ян Клевака, Олександр Поляков, Роман Тиховський, Вячеслав Резніченко.  Відтак зібрали 100 тис. грн, які й передали на придбання сучасної апаратури. І ось уже з вересня ц.р. травматологи використовують ЕОП у роботі.

Як зауважив Сергій Бескровний, із допомогою нового обладнання стало можливим використання сучасних технологій в ортопедії та травматології. Зокрема під час хірургічного втручання на моніторі лікарі бачать на уражених ділянках тіла переломи, кісткові відломи, що сприяє зменшенню травматичності, скорочує час операції, терміни наркозу, а також опромінення пацієнта, аніж традиційні рентгенівські апарати, що досі використовували. До того ж, із сучасним обладнанням змогли запровадити та проводити у травматології малоінвазивні оперативні втручання, що були неможливі раніше. Отож Сергій Анатолійович вдячний бізнесменам за підтримку медиків і їх пацієнтів. І сподівається на подальшу співпрацю.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz