Відділення Ощадбанку нового формату почало працювати в Сарнах по вул. Широкій

Відтепер про незручності, пов’язані з ремонтом, черги тут, упевнена, можна забути. Чому? Бо віднині там почала працювати установа нового формату.

DSC_6046І це не тільки сучасний дизайн приміщення, а й новий підхід до роботи. Як розповіла адміністратор Марія Жилко, запровадили нові стандарти обслуговування клієнтів, передбачивши зручні зони очікування та самообслуговування з інформаційно-платіжними терміналами, банкоматом, для працівників обладнані всім необхідним робочі місця. А хто не хоче стояти в черзі чи йти у відділення, може скористатися онлайн- послугами, зокрема й щоб сплатити комунальні платежі.

Насправді, те, що зробив колектив на чолі зі Світланою Богданець, вражає. Жителі Сарн, та й району, добре пам’ятають напівтемне приміщення, старі меблі, величезні черги… Нині ж тут світло й затишно, сучасний дизайн, відвідувачів обслуговують привітні працівники. До речі, колектив дуже помолодів. Марія Жилко, наприклад, працює у відділенні понад 3 місяці, роботою задоволена, хоча й доїжджає в Сарни зі Стрільська. Юнка ще й навчається на 5 курсі податкової академії.

DSC_6026
Фото Василя СОСЮКА

– Мережу Ощадбанку в країні активно реформують. Сьогодні відкриваємо сімнадцяте оновлене відділення в області, – зазначив начальник обласного управління АТ «Ощадбанк» Руслан Прокопчук, який минулого четверга завітав у Сарни на урочисте відкриття установи. – Всього ж в Україні вже є 400 відділень нового формату, з яких 9 інклюзивних, що адаптовані для обслуговування людей із особливими потребами, 6 мобільних броньованих, які працюють на території гуманітарно-логістичних центрів у Донецькій і Луганській областях. Це, по суті, новий сучасний європейський банк. Такі установи працюють у рази ефективніше, а люди більше задоволені рівнем обслуговування.

І що це дійсно так, підтвердили всі відвідувачі, з якими спілкувалися. Свої враження від зробленого ремонту та побажання з нагоди відкриття відділення висловили й голови РДА та районної ради Ярослав Яковчук, Руслан Серпенінов і міський Світлана Усик, які побажали колективу успіхів, а клієнтам – якісного надання послуг.

Ну і ще одна приємна новина. На офіційному сайті Ощадбанку з’явилось ось таке повідомлення: «Ощадбанк розуміє свою соціальну місію, дотримується вимог законодавства та йде шляхом реформ, визначеним рішеннями Уряду та зовнішніми зобов’язаннями держави. Саме тому правління Ощадбанку прийняло рішення про перенесення терміну введення в дію рішення Тарифного комітету щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів із метою опрацювання з відповідними органами державної влади механізму, що дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення (отримувачів субсидій)».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz