Найвища сходинка п’єдесталу пошани в команди депутатів міста

29 листопада в спортивній залі районного Будинку дітей і молоді на відкриття ХІІ районної Спартакіади традиційно зібралися представники Сарненської райдержадміністрації, депутати й виконавчий апарат районної ради, сільські, селищні голови, секретарі рад і посадові особи місцевого самоврядування району та команда депутатів і виконавчого апарату міської ради.

DSC_6655Розпочинали спортивне дійство урочисто з вітаннями та побажаннями перемог керівники міста та району, вручивши запашні короваї капітанам команд.

З шести видів спорту першого дня змагалися в міні-футболі, шашках і дартсі. Міні-футбол – гра динамічна, з цікавими моментами та швидкою зміною ситуації на полі. Тож тут глядачів і вболівальників було найбільше. Кожен із учасників докладав чимало зусиль для загального успіху, але, як-то кажуть, перемога дістається найсильнішому. Першість виборола міська рада, друге місце посіла команда  РДА, третіми стали спортсмени сільських і селищних рад, а завершила турнірну таблицю районна рада.

У фойє БДМ гуртувалися учасники змагань у дартс, що вимагає від спортсмена концентрації уваги та влучності. З результатом 163 бали перше місце посів колектив РДА, друге – сільських і селищних рад – 160, третіми (154 бали) стали спортсмени міської ради, у районної ради – 127 балів.

DSC_6664Тихі шашкові баталії показали, що в цьому протистоянні найкращі спортсмени з районної ради, які набрали 7 очок, друге місце за міською радою – 6 очок, з таким же результатом сільські, селищні ради стали третіми, квартет замкнули шашкісти з РДА з 5 очками.

Після трьох днів відпочинку, команди зібралися знову. Цього разу в спортзалі Сарненського педколеджу РДГУ. І знову відзначилася міська рада. Її волейболісти здолали почергово районну раду, райдержадміністрацію та збірну сільських, селищних рад з рахунками 2:0, таким чином виборовши перше місце. Другу сходинку посіла районна рада, яка здобула перемоги над сільськими, селищними радами (2:1) і РДА (2:1). За третє місце сільські, селищні ради боролися з РДА та виграли з результатом 2:0.

DSC_6745
Фото Василя СОСЮКА та Наталії КОРІНЬ

Шахи виявили своїх фаворитів. Найкраще виступили сільські, селищні ради, набравши 3,5 очка, друге місце за міською радою – 3 очки, з таким же результатом РДА стали третіми, квартет замкнули спортсмени з районної ради, у них 2,5 очка.

За тенісним столом перше місце виборола міська рада, друге посіли тенісисти районної ради, третє – РДА, за ними – сільські та селищні ради.

Змагання, що привнесли в робочі будні депутатів спортивний азарт і приємні хвилини відпочинку вболівальникам, завершилися.

Отже третє місце з 11 очками розділили між собою команди Сарненської РДА та районної ради. На другому – сільські, селищні ради, в яких 13 очок. А з результатом 21 очко на ХІІ районній Спартакіаді заслужену перемогу здобули спортсмени міської ради.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz