Наші на п’єдесталі пошани в Казахстані!

В місті Актобе (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому взяли участь представники 32 країн світу. Понад півтисячі учасників із Австралії, Китаю, Південної Кореї, Японії, США та багатьох інших держав виходили на поміст і демонстрували гирьові здібності.

Приємно, що серед найкращих спортсменів усіх континентів до складу збірної потрапили й наші земляки – Іван Макаренко (с. Бутейки) й Оксана Рабош (м. Сарни). Ще більше радості й гордості за те, що у ваговій категорії до 78 кг у вправі «поштовх довгим циклом» Іван Макаренко зайняв друге місце з результатом 68 підйомів! Програв лише 5 підйомів досвідченому спортсмену з Росії. А Оксана Рабош стала на цих змаганнях четвертою у своїй категорії. Усього трішечки не вистачило до призового місця.

Як розповіла спортсменка: «Було дуже жорстке й подекуди необ’єктивне суддівство, хоча збірній України вдалося посісти третє загальнокомандне місце. Багато в чому зіграв той фактор, що команду укомплектували лише наполовину (з 56 учасників було тільки 23), проте це не завадило стати бронзовими призерами. А ще ми були єдиними, хто співав Гімн країни під час нагородження», – підсумувала Оксана Рабош.

Ще відзначила високий рівень організації змагань: від зустрічі в аеропорту волонтерами (вільно володіли українською, російською, казахською) до переїзду в готель і харчування. Також було феєричне відкриття змагань, екскурсії, виступи заступників президента Казахстану й інших високопосадовців,  телетрансляція на національному телебаченні. Вразив взірцевістю Палац спорту й сучасний інвентар.

Дякують спортсмени за вояж у Казахстан голові райдержадміністрації Ярославу Яковчуку, районної ради Руслану Серпенінову та його першому заступнику Миколі Костецькому, директору Сарненської КДЮСШ «Колос» Василю Пістолю, окремим спонсорам, а також голові Рівненської асоціації гирьового спорту Оксані Маліновській і тренеру Володимиру Пінчуку. Отже, спільна праця небайдужих до спорту людей подарувала можливість пишатися нашими спортсменами-гирьовиками, які прославили Сарненщину на весь світ.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz