Сарненська «Глорія» у Львові

У Львові нещодавно відбувся шостий відкритий Всеукраїнський дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Співаймо канон» за участю 39 дитячих і юнацьких хорів із 7 областей України.

Захід проходив з метою популяризації дитячої хорової музики, підвищення рівня виконавської майстерності дитячих та молодіжних хорових колективів, залучення дітей та молоді до вивчення спадщини національного хорового мистецтва тощо. Ініціаторами його створення і щорічного проведення є львівські хормейстери та педагоги Євгеній Карпович, Світлана Карпович і Наталія Манько за підтримки департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА.

Гідно представили Сарненщину на заході учасники зразкового аматорського хорового колективу «Глорія» КЗ «Сарненська дитяча музична школа» (керівник Галина Пономаренко), які виконали пісню І. Карабиця на слова М. Губарця «Де вітер землю голубить» та українську народну в обробці Гайворонського «Пташка» та духовний твір Д. Гамельтона «Аве Марія».

Приємно відзначити гарну організацію заходу. Три дні, проведені у Львові, об’єднали дітей із різних куточків України не тільки у зведеному хорі учасників фестивалю, який відкрив свято каноном Мацарта «Dona Nobis Pacem», а на завершення вперше виконав твір львівського композитора Мирона Дацка на текст Івана Франка «Розвивайся, лозо, борзо» та канон «Дивись, яку любов нам дав». А ще відвідали Львівський театр опери та балету, де переглянули оперу «Ромео і Джульєтта», розважалися в аквапарку, ознайомилися з визначними місцями міста Лева на організованій оглядовій екскурсії. Для підвищення професійної майстерності хормейстерів дитячих хорових колективів провели тематичний семінар і майстер-класи.

Журі високо оцінило виступ наших юних земляків. Колектив нагородили дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського дитячо-юнацького хорового фестивалю-конкурсу «Співаймо канон». А ще «Глорія» отримала запрошення на участь у фестивалі «Коляда», що проходитиме в місті Трускавець. Поїздка подарувала дітям багато позитивних вражень, приємних спілкувань, нових знайомств.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz