Посвята в гімназисти

Нещодавно гостинна зала районного Будинку культури наповнилася дзвінкими, схвильованими дитячими голосами. На сцені та за кулісами панувала атмосфера урочистості та творчого піднесення.

Саме так розпочалося традиційне дійство з нагоди посвяти в гімназисти, що зібрало в залі дружню гімназійну родину. І ось під величні звуки фанфар та аплодисменти глядацької аудиторії на сцені з’явилися винуватці святкування – наймолодші гімназисти. Від імені учнівського самоврядування до першокласників звернувся президент гімназійного товариства, учениця 6(10) класу Катерина Мельник. Закінчуючи віншувальне звернення, попросила найменших учнів скласти урочисту клятву. Сто дванадцять дитячих голосів, зливаючись в унісон, щиро поклялися бути справжніми патріотами не тільки рідного навчального закладу, а й держави, примножуючи їхню славу власними досягненнями й здобутками. З рук молодого мера міста Сарни, учениці 6(10) класу Ірини Щевич та активістів учнівського самоврядування кожен першокласник отримав пам’ятне свідоцтво гімназійного товариства.

Вітаючи наймолодших, директор закладу Тамара Шепель висловила віру та надію на щасливе майбуття юні в мирній європейській Україні. До віншувань з хлібом-сіллю долучилася батьківська когорта. Урочистості продовжились святковим концертом-презентацією дитячих талантів не тільки в царині мистецтва, а й у галузях шкільних наук. У веселій і креативній формі діти представляли казкові пригоди в країнах української мови та історії, математики та зарубіжної літератури, інформатики та природознавства, основ здоров’я та іноземних мов. Шквал аплодисментів здійнявся після виступу переможця обласного конкурсу читців–гумористів «Поліські пересмішники», учня 1(5) класу Андрія Утенкова. Приємно вразили присутніх хореографічні композиції (постановка Ірини Максименко) та вокальні номери (художній керівник Галина Пономаренко), представлені юними обдаруваннями. Взагалі після всього дійства в кожного, хто долучився до нього, залишився радісний післясмак і впевненість, що гімназії завжди були, є і будуть в історії культури народів символом освіченості, гідності та таланту.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz