Привітали, вшанували та нагородили

Місцеве самоврядування – найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування люди йдуть зі своїми проблемами та сподіваннями. І саме від їх професіоналізму, компетенції, відповідальності та людяності залежить добробут і майбутнє територіальної громади, зокрема й Сарн, його представляють колектив міської ради на чолі зі Світланою Усик, 11 членів виконкому та 36 депутатів.

DSC_7941З нагоди Дня місцевого самоврядування, що відзначали 7 грудня, у міському клубі «Залізничник» відбулися урочистості під назвою «Влада – народу», у яких узяли участь працівники та депутати Сарненської міської ради, священнослужителі, керівники комунальних підприємств, ветерани органів місцевого самоврядування.

Міський голова Світлана Усик розповіла про здобутки, яких вдалося досягти за рік, адже саме стільки часу очолює громаду. А їх чимало, адже виконуючи програму соціально-економічного розвитку, що формували зі звернень громадян, вирішують проблеми, які турбують мешканців.
Таким чином вдалося реалізувати низку планів. Детально про те, що вдалося зробити, можна прочитати в інтерв’ю міського голови, опубліковане в «районці» за 6 грудня ц.р. Отож DSC_7927Світлана Усик подякувала колегам, депутатам, керівникам і працівникам комунальних установ, ветеранам за досвід, плідну, консолідовану працю на благо жителів краю. Як безпосередні виконавці життєво-важливих завдань території громади, міська рада відіграє дуже важливу роль у забезпеченні соціальної стабільності Сарн. А для того, щоб самоврядування було потужним рушієм економічних і соціальних перетворень, важлива активна та спільна діяльність, що завжди приносить позитивні результати. Світлана Борисівна переконана, що тільки в тісній співпраці можливе розв’язання існуючих у райцентрі проблем і поліпшення рівня добробуту наших громадян. Бажала присутнім нових здобутків у відповідальній праці на благо розвитку територіальної громади, міцного здоров’я, родинного благополуччя та здійснення всіх DSC_7969життєвих планів і сподівань, і головне – миру. Відтак ветеранам вручили подарунки та подякували за працю на благо сарненців.

З віншуваннями звернувся також митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, подякував міському голові, депутатам за їх внесок у розвиток міста, мудре керівництво, вручив Світлані Борисівні букет квітів, привезений з церкви Святої Катерини, що в селі Катеринівна, адже того дня там відзначали храмове свято. Вітання від народного депутата Сергія Євтушка зачитав його помічник Олексій Лавор.

DSC_7997
Фото Василя СОСЮКА

Потім перейшли до нагород. За ефективне виконання повноважень, прийняття виважених, обґрунтованих рішень, спрямованих на досягнення вагомих результатів у розбудові інфраструктури міста, активну участь у громадському житті територіальної громади, співпрацю з громадськими організаціями, вручили подяки міського голови Володимиру Городнюку, голові постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної політики та духовності, В’ячеславу Дзуганю, голові постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства й інвестиційного розвитку, Сергію Касперчику, голові постійної комісії міської ради мандатної, з питань депутатської діяльності і правопорядку, Ігорю М’якішеву, голові постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю, Олександру Фесовцю, голові постійної комісії міської ради з питань спортивної і молодіжної політики. Також міський голова повідомила, що Сарненська міська рада здобула перемогу в ХІІ районній Спартикіаді, приуроченній Дню місцевого самоврядування, вручила кубок капітану команди Віктору Хомичу. Під час урочистостей, де панувала чудова атмосфера, колективи художньої самодіяльності Сарн подарували присутнім святковий концерт.

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz