Приз для листоноші

Традиційно щороку «районка» проводить новорічно-різдвяну лотерею для передплатників, щоб читачі не тільки могли знайомитися з життям у районі, області й країні, а й щасливчики отримали подарунок на пам’ять від газетярів «Сарненських новин».

Тож цей рік, як бачите, не виняток. І ми на початку  нового року вкотре розіграємо низку призів.

Водночас колектив редакції вирішив також потішити й своїх помічників – листонош, які доставляють часопис сарненцям. Щоправда, впродовж року нам скаржилися деякі передплатники про несвоєчасну доставку газети або на те, що її приносять у кінці тижня відразу дві: за вівторок і четвер. І це, вважаємо, неправильно. Адже кожен, хто виписав «районку», повинен отримувати її за графіком, бо в населений пункт часопис доставляють у строк.

У місті пріоритетними будуть відгуки саме від отримувачів часопису. Тож, шановні читачі, якщо ви дійсно задоволені вашою листоношею, повідомте нам і ми справедливо вшануємо її труди.

Отже, аби відзначити відповідальних, дисциплінованих, одно слово, кращих із кращих патріотів «СН» серед листонош, а також щоб налагодити товариську співпрацю між нами, редакція газети «Сарненські новини» оголошує акцію: листоноші населеного пункту, де передплатять найбільшу кількість примірників «СН», обіцяємо винагороду в сумі 1000 гривень. Наголошуємо, що у виборі претендента враховуватимемо співвідношення кількості мешканців села чи селища. А заохочувальний приз отримає та листоноша, про яку надійде найбільше схвальних відгуків від передплатників на адресу редакції: 34500, м. Сарни, вул. Г. Залоги, 14.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz