Клесів туристичний

Якщо одного разу Вам доведеться проїжджати через Клесів, то не думайте, що це ще один населений пункт, яких на Україні мільйони. Якщо ж Вам все-таки колись треба буде показати гостям наше селище, то не переживайте за «маршрут для туристів».

3d8aeef88182584bd254718738a5883f_600x1000Клесів дуже гарний! Варто лише пригледітися краще! Тому пропоную невеличку екскурсію приємними місцинками нашого краю.
Клесівське лісництво
, або, як його ще називають, Клесівський дендропарк. Його створення почав ще у 1997 році Олексій Федорович Ворон.  Нині площа території становить близько 3 гектарів. Десятки рослин утворюють різноманітні зелені фігури, мальовничі арки та маленькі лабіринтики. А доповнюють всю цю красу скульптури різних тварин та фантастичних істот, які вирізані з дерева. Справжніми ж перлинами комплексу є «Острів любові» та герб України, створений з насаджень туї. І хоча майстра Поліського Версалю (а саме так називали Олексія Федоровича), на жаль, немає серед нас, але його рукотворний парк і нині живе.

Фото0309

 

 

 

Любоньське лісництво. Ще одна пам’ятка, створена спільною працею людини та природи. Славиться своїми дубовими насадженнями. Саме на його території створено урочище «Любонька».
Коплище – улюблене місце відпочинку не лише жителів Клесова. Сюди приїжджають і з інших районів. Це штучна водойма, адже ще в 60-х роках минулого століття там видобували граніт. Після припинення видобутку кар’єр затопило водою, яка має блакитний відтінок. Мабуть, саме через це з’явилась і його друга назва – Голубе озеро. На березі ж встановлені альтанки, столики та лавочки для відпочивальників.

Фото0304І, звичайно, ж є один об’єкт, який просто вразить вас своїми масштабами. Навряд чи тут можна відпочити чи влаштувати пікнік, але незабутні фотографії Вам гарантовані. Це карєр нерудних копалин. Його і нині розробляють, а тому поряд знаходиться досить висока штучна гора, яку місцеві називають Скришею. Тому не варто забувати про техніку безпеки, якщо все-таки виникло бажання сфотографуватися для нової аватарки!

На цьому екскурсію закінчувати не варто. Є ще й мальовничі місцинки за межами Клесова. Це і урочище «Залив», яке розташовано за 9 км від нашого селища, і Сомине озеро, яке є частиною Рівненського природного заповідника. Отож, ласкаво просимо!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz