Вчитель і митець Юлія Линь

Поляну довгий час називали хутором, хоча перейменували в село ще в 1987 році, а мешкало тут майже півтисячі людей. Та лише восени 2007-ого, коли відрили школу, життя в глибинці по-справжньому змінилося.

Вогник тутешнього осередку знань осяйнув світлом майже кожну оселю. Щоранку діти поспішали в навчальний заклад, але не в сусідній Кричильськ, як раніше, а у свій, що величаво стояв у центрі села. Маленький храм науки наповнювався дитячим щебетом. Більшість педагогів, які працюють там, доїжджають на роботу з Кричильська. Майже 7 років викладає предмет основи здоров’я Юлія ЛИНЬ. Окрім педагогічної освіти, що здобула в Рівненському державному гуманітарному університеті, має й економічну, закінчила свого часу Європейський університет у м. Рівне. Але за покликом душі обрала саме педагогічну стежку. Працює в Полянській дев’ятирічці з дня відкриття закладу.

Щодня поспішає Юлія Петрівна до своїх вихованців. Її уроки цікаві, насичені змістовною інформацією. Учитель іде в ногу з часом, тому постійно вдосконалюється, використовує на заняттях інноваційні технології. Цього року брала участь в ярмарку педагогічної творчості. Мабуть, робота над собою, прагнення досягти висот і сприяють розвитку, а відтак і здобуткам школярів, якими пишається шкільна родина. Скажімо, минулого навчального року в районному конкурсі «Юний дослідник» учень Юлії Линь Віталій Семенюк зайняв ІІІ місце, а в нинішньому призові місця вибороли Артем Зелінський і Дмитро Свирщ.

Крім уроків, педагог оформляє тематичні стенди, котрі побачили в коридорі закладу. Захоплюється бісероплетінням, виготовляє новорічні іграшки з паперу та стрічок. Має щасливу родину, виховує доньку. Можливо, і вона колись, як мама, стане талановитою й успішною вчителькою, в якої діти із задоволенням навчатимуться, і хотітимуть бути на неї схожими. А наставником для Юлії Линь був і є директор школи Іван Стахнюк. Він очолив заклад із першого дня функціонування, зумів згуртувати колектив і радий, що тут працюють такі творчі педагоги, як Юлія Линь.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz