Різдво приходить у кожну родину

Одне з найвеличніших християнських свят, найтепліше родинне в Україні – це Різдво, що поєднало в собі найкращі християнські традиції та обрядовість.

DSC_0037Водночас воно справді народне, веселе, такие, що запам’ятовується надовго. Різдво приходить до кожної родини зі святковою вечерею та колядками.

Гучними різдвяними піснеспівами та благодійним ярмарком зустрічали сарненці народження Ісуса 9 січня на центральній площі Сарн, де відбувся традиційний міський фестиваль «Коляда-2017». Участь у заході взяли представники міської ради, дошкільних навчальних закладів, аматорські колективи Сарн і району, жителі та гості міста. Господиня райцентру Світлана Усик привітала всіх зі світлим Різдвом Христовим, побажала миру, здоров’я, Божого благословення, подякувала учасникам АТО за їх неоціненний вклад у мирне сьогодення на Сарненській землі та всім, хто долучився до організації та проведення торжества. Колядував із сарненцями й народний депутат Сергій Євтушок.

DSC_0011Вітали також один-одного з новорічно-різдвяними святами всі: від малого до великого. Адже на фестивалі побували як дорослі, так і діти. ДНЗ і заклади культури міста, апарат міської ради підготували ярмарок-продаж солодощів, встановили скриньку для збору коштів, що передали на лікування сарненця Віталія Колядка. Аби не змерзли, гостей пригощали безкоштовним запашним чаєм, а варили його у величезному самоварі, що привезли з Рівного прямісінько на площі.
Найбільше Коляді раділи діти, адже й про них організатори дійства подбали. Малеча змогли проїхатися на візок, запряжених кіньми, сфотографуватися з казковими героями. А колективи Сарн і довколишніх сіл колядували на центральній сцені, гучно сповіщаючи, що Син Божий народився.  Колоритний фестиваль «Коляда-2017» подарував сарненцям чудовий, незабутній настрій і віру в те, що народжений Ісус благословлятиме повсякчас Поліський край миром.

DSC_0036
Фото Василя СОСЮКА

DSC_0044 DSC_0011

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz