Творча перемога Максима Нагаля

Одинадцятикласник Коростської ЗОШ Максим Нагаль став одним із переможців Всеукраїнського конкурсу

Напередодні Нового року відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!», організаторами якого є Видавничий дім «ОГО», Національний університет «Острозька академія», управління освіти й науки Рівненської облдержадміністрації та Національна спілка журналістів України. Розпочавшись як суто обласний, у 2015 році набув всеукраїнського характеру. Цьогоріч уперше проходив за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти й науки України. Учасниками конкурсу стали 508 учнів 8-11 класів і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з 20 областей України. Усі вони готували есе «Чим приваблює мене професія журналіста» та творчу роботу (у номінаціях «Твір», «Фото» або «Відео») на одну з трьох тем: «Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті», «Цікаве – поряд» або «Перший університет України: до 440-річчя Острозької академії».

Приємно, що одинадцятикласник Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. Максим Нагаль став переможцем у цьому престижному конкурсі, отримавши диплом ІІІ ступеня, а його наставник, керівник факультативу «Основи журналістики» Василь Титечко – подяку за особливі досягнення з обдарованими учнями. Хоча з Рівненської області надійшла найбільша кількість робіт, проте відзначили лише чотирьох представників: із Рівного, Вараша, Острозького та Сарненського районів. Учасника з Сарненщини, про якого вже згадували на сторінках часопису, представив свою фотороботу на спортивну тематику, скомпоновану з творчим есе «Цікаве – поруч», і був належно оцінений журі.

Нагородження відбулося в Києві в конференц-залі Національної спілки журналістів України. Як наголосив один із організаторів конкурсу Віталій Голубєв: «Приємно вразив рівень робіт. Кожна третя була з Донецької та Луганської областей, а переможцями стали представники десяти регіонів України. Цьогоріч боротьба за призові місця була досить напруженою – враховували різницяю буквально в півбала, а конкурсанти не стояли осторонь актуальних проблем сучасності».

Перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко також узяв участь у церемонії нагородження переможців щиро привітав учнів і вручив їм дипломи та пам’ятні подарунки від найбільшої журналістської організації України.

Тож хочеться ще раз привітати Максима Нагаля з важливою відзнакою в його житті. Це вкотре підтверджує, що наші діти надзвичайно талановиті, тож ми повинні їх підтримувати, аби згодом вони стали гордістю нашої держави.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz