Новини із району

З турботою про селян
У Тутовичах нещодавно відкрився меблевий магазин-офіс. Його власник Володимир Сергійчук подбав, щоб селяни, не виїжджаючи в Сарни, змогли за доступною ціною замовити собі меблі на будь-який смак, починаючи від комфортних і невеличких віталень та завершуючи складними меблевими композиціями для кімнат відпочинку. Отож споживач матиме нагоду придбати гарні, комфортні, практичні та сучасні меблі у своєму селі. Про це розповіла тутовицький сільський голова Валентина Волощук. Також поінформувала, що в кінці минулого року на вулиці Залізничній у Довгому встановили трансформатор, придбали ще 20 електричних опор. Вирішили проблему електропостачання для селян шляхом співфінансування. Зокрема за сприяння очільників Сарненщини, розуміння та підтримки депутатського корпусу райради з районного бюджету отримали субвенцію в сумі 80 тис. грн, 37 тис. грн перерахували з бюджету Тутовицької сільської ради, за кошти споживачів придбають лінії електропередач. Також Валентина Жоржівна розповіла, що при формуванні бюджету на 2017 рік передбачили 40 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лінії електропередач по вулицях Польовій у Цепцевичах й Огородній у Довгому.

Ще дві вулиці освітлили в Сарнах

Пріоритетом у роботі Сарненсьої міської ради є впорядкування, оновлення райцентру. Освітлення вулиць і прибудинкових територій у Сарнах проводять впродовж року. Поступово замінюють застарілі світильники сучасними, а на неосвітлених вулицях будуються системи зовнішнього освітлення, підсвічують тротуари. На реконструкцію й освітлення вулиць використовують кошти міського бюджету. Нещодавно ліхтарі засвітили на Заїкіна та Ювілейній. Останню, до речі, підсипали відсівом ще до початку зими. Тож мешканці дякують міському голові, депутатському корпусу Сарненської міської ради, комунальним службам за турботу. Наголосили, що давно мріяли, щоб і їх вулиці зробили комфортними для проїзду.

Подбали про майбутніх першокласників

Благодійний фонд «Глорія» (координатор Володимир Хомич) упродовж багатьох років підтримує всі верстви населення, що перебувають у складних життєвих обставинах. А надто, коли мова йде про дітей. От і нещодавно в групу короткотривалого перебування дітей, що розміщена в приміщенні Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст., завезли взуття, килим, іграшки, тумби для них. Трохи раніше за кошти бюджету Люхчанської сільської ради туди придбали 5 парт, 10 стільців і 1 лавку. Одно слово, про майбутніх першокласників тут дбають разом, адже від умов, де навчаються, безумовно, залежить і якість знань.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz