Талантами душа багата

Перукарі – представники індустрії краси, що здатні створювати нові образи, тим самим даруючи задоволення, радість, натхнення.

Адже, людина приходить у салон краси, сподіваючись, що  майстер зробить зачіску, що допоможе підкреслити всі її достоїнства, акцентуючи індивідуальність. А кваліфікований перукар одразу бачить, що саме потрібно зробити з волоссям клієнта, підбирає колір, моделює зачіску. На цьому наголошує Анастасія ПЕЦЬКОВА з Карпилівки – перукар, манікюрниця, флорист.

У свої 3о років жінка відшукала в собі та розвинула таланти, що нині дарують радість не лише їй, а й тим, із ким доводиться працювати. А щоб стати справжнім професіоналом у сфері перукарського мистецтва, потрібно, вважає, володіти якостями, що найкраще розвиваються в процесі вдосконалення своєї майстерності. Ази перукарського мистецтва Анастасія Пецькова здобула ще в роки молодості у ВПУ № 21. А до цього навчалася на діловода. Та бажання надати односельцям можливість робити зачіски, підстригатись, фарбувати волосся в Карпилівці надихнуло освоїти перукарську справу й орендувати для цього в селі приміщення. Задумане здійснила, адже в усьому старанна, відповідальна, постійно цікавиться новинками.

Анастасія Миколаївна не вважає, що має природжений талант, просто взяла в руки ножиці й спробувала. І відчула, що це і є її покликання. Тепер надає карпилівцям увесь спектр перукарських послуг: чоловічі, жіночі та дитячі стрижки, весільні, вечірні та повсякденні зачіски, плетіння, фарбування, догляд і відновлення волосся. Мало-помалу освоює й інші напрямки, пройшла курси та вже успішно робить манікюр, покриття та дизайн нігтів (лак, гель-лак), корекцію та фарбування брів і вій. Довірившись золотим рукам майстрині, жінки стають ще красивішими, що дарує їм чудовий настрій. Приємно дивують і ціни. Стрижки, приміром, коштують 40 грн. Незважаючи на те, що працює в селі, жінка професійно дарує людям можливість насолоджуватись істинною атмосферою натуральності, оновлення, краси та здоров’я.

Доречно згадати, що Анастасія Пецькова – чудова мама й дружина. Із коханим чоловіком Сергієм Юрійовичем, який за професією менеджер-митник, виховують у любові й злагоді 3 діток. У вільний час жінка захоплюється флористикою. Витвори її фантазії можна побачити на обійсті Пецькових. Та найбільше здивувало в розмові з Анастасією те, що  уродженка Сарн, яка навчалася в районному ліцеї «Лідер», змінила місто на село, саме там зустріла своє кохання. І на долю не нарікає, щаслива, що реалізувалася в Карпилівці як дружина, мама, перукар…

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz