Отримати шенгенську чи національну польську візу віднині набагато простіше

Ще ми, українці, чекаємо безвізового режиму з країнами Євросоюзу, а VFS Global впроваджує нову систему реєстрації для отримання візи для Консульств Республіки Польща в Україні у трьох нових округах – Луцькому, Харківському й Одеському.

Відрадно, що мешканці Рівненщини зможуть також нею скористатися, адже з 20 січня ц.р. новий процес реєстрації здійснюється для пунктів прийому візових анкет, розташованих у Луцьку, Рівному та Тернополі, що належать до Луцького консульського округу. Про це під час прес-конференції, що відбулася минулого четверга в Луцьку, повідомив керівник візового відділу Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Пьотр Матусяк. У заході взяв участь і відповів на запитання журналістів консул Республіки Польща в Луцьку пан Кшиштоф Савіцкі.

DSC_2909– Нова система реєстрації значно покращить схему обслуговування населення України при подачі документів у візові центри, оскільки раніше було багато нарікань на їх роботу. Бачили, які були черги в пунктах прийому візових анкет. Тепер працівник колл-центру після проведення відповідної оплати сервісного збору в найближчому відділенні «Кредо Банку» чи «Ідея Банку» (за себе особисто або максимально за 4 найближчих членів родини) сам телефонуватиме заявнику й пропонуватиме дату прибуття до візового центру. У випадку, якщо вона не підходить, буде запропонована інша. Причому обидві дати визначатиме не працівник центру, а комп’ютер. Тож дуже важливою є вимога, згідно з якою заявник повинен залишити в банку номер свого телефону, за яким до нього можна буде додзвонитися. Під час здійснення оплати необхідно обрати категорію візи (шенгенська чи національна польська), на яку плануєте подавати документи, – наголосив пан Пьотр.

Дуже важливо, що нова система не вразлива для хакерських атак, на неї також не матиме впливу жодна діяльність незаконних посередників. Запровадження її викликане зокрема й зростанням кількості громадян, охочих одержати шенгенські або ж національні польські візи. Так, торік Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку видало майже 290 тисяч віз. Тоді як у 2010-2012 роках – до 100 тисяч, тобто ця кількість зросла майже втричі. Тому роботу візових центрів вирішили вдосконалити. Відтак заявники отримають реєстрацію набагато швидше та в зручніший спосіб порівняно з існуючою процедурою. Ця послуга успішно впроваджена в Києві ще в жовтні 2016 року. Тому працівники Польського консульства впевнені в тому, що впровадження системи дозволить не тільки задовольнити зростаючий попит на візи в Польщу, а й якісно надавати ці послуги.

Ватро зауважити, що VFS Global несе відповідальність виключно за прийом візових заяв. А всі подані візові анкети опрацюють відповідні дипломатичні місії. Час їх розгляду належить до їх виключної компетенції.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz