Один день в армії

У Сарненській військовій частині А-0153 побували учні ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»,  повідомив офіцер Прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області, підполковник Віктор Шубец.

Заступник командира по роботі з особовим складом, підполковник Віктор Слободзян переконаний, що вони із захопленням розповідатимуть одноліткам про день, проведений в армії, адже кожен із них побачив  військову службу як вона є. Ліцеїсти відвідали казарму та виробничі цехи, де з початку антитерористичної операції на сході країни налагодили ремонт ракетно-артилерійського озброєння.

На різних етапах відновлення перебувають 152 мм гармати-гаубиці Д-20, «МСТА-Б», «Гіацинт-Б», 100 мм протитанкові гармати МТ-12. Усюди вправно, чітко й без метушні працюють професіонали. На гарматах проводять повний цикл ремонтних робіт, починаючи з розконсервації, розбирання на основні вузли й механізми та закінчуючи випробуванням холостим і гідропострілом.

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Микола Верзун, такі заходи дозволяють популяризувати армію серед підростаючого покоління та переконати майбутніх захисників Вітчизни, що нині служити престижно. Погоджується зі словами офіцера і викладач предмету «Захист Вітчизни» Андрій Жабчик. Адже його вихованці залишилися задоволеними, бо одна справа – слухати про військову службу, а зовсім інша – побачити все на власні очі.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz