«Різдвяний передзвін» на Сарненщині

З 8 по 19 січня  в рамках обмінних концертів згідно з графіком і з метою збереження християнських традицій, фольклорної спадщини наших дідів-прадідів, у районі  відбулося  свято Коляди «Різдвяний передзвін».

Дійство проходило в п’яти клубних закладах району. Так, у Степанському будинку культури приймали колядників Великовербченського, Кричильського, Степанського СКДК, села Малинськ Березнівського району. У Зносичах колядували гурти Тинненського, Камяне-Случанського, Немовицького та Зносицького
сільських культурно-дозвіллєвих комплексів. У Селищенському БК зустрічали гурти з Клесівського, Вирівського, Чудельського та Селищенського СКДК. У Люхчі колядували колективи з Любикович, Стрільська, Яринівки, Глушиці та Люхчі. Більше десяти гуртів із сіл дит.хор ЧудельКостянтинівка, Поляна, Цепцевичі, Корост, Кричильськ, смт Степань взяли участь у дійстві, що відбулося на паразник Водохреща в Будинку культури с. Кричильськ.

Зі святково прибраних сцен звучали колядки та щедрівки, новорічно-різдвяні вітання та щирі побажання присутнім добра, злагоди, миру й любові. Відрадно, що Коляда об’єднала жителів різних верств населення, конфесій і вікових категорій. Гостей частували смачними пирогами, пампушками, медовим печивом і гарячим чаєм. Господарі в особі сільських голів Петра Новака (с. Кричильськ), Віктора Коротчука (смт Степань), Василя Дебелого (с. Люхча) вітали глядачів і гостей дійства зі святом, вручали колективам подяки та солодощі з побажанням наступної зустрічі в доброму здоров’ї через рік. Урочиста атмосфера та гарний настрій супроводжували усі кущові свята Коляди, що зазвичай закінчувалися спільною колядою аматорів сцени та глядачів новорічно-різдвяного заходу.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz