Щоб світло було в домівках

Ремчицькій сільській раді підпорядковані 4 села: Ремчиці, Яринівка, Тріскині, Копища та 15 хуторів. У цілому на території ради проживає майже 4 тисячі осіб.

Минулого року тут народилися 65 малюків, тож майбутнє населені пункти, безсумнівно, мають. Власне, доказом цього є й те, що села розбудовуються. «Щороку жителі зводять від 7 до 10 будинків», – інформує сільський голова Леонід Долід. Актуальним питанням для забудовників є електрифікація новозабудованих масивів, що потребує великих фінансів. Самотужки органу місцевого самоврядування цю проблему не подолати. Зазвичай на території інших сільських рад її вирішують шляхом співфінансування, тобто кошти виділяють сільська, районна ради й забудовники. Так працюють і в Ремчицях. З бюджету сільської ради вже перерахували 30 тис. грн на проектно-кошторисну документацію для електрифікації двох новозабудованих масивів у Тріскинях. Коли свою лепту внесе районна рада та забудовники, у домівках селян з’явиться електрика. Про це мріють десятки молодих сімей.

Поділився очільник громади новиною й про те, що незабаром у Ремчицях запрацює лісопильня. Цими днями її вже почали встановлювати підприємці з Сарн. У Яринівці, щойно зійде сніг, планують поставити біля клубу новий паркан. Директор ДП «Сарненське лісове господарство» Сергій Белеля вже надав 320 погонних метрів дерев’яної рейки, а приватний підприємець Сергій Лаврущенко 160 п\м штахетнику. Леонід Володимирович констатував, що вирішувати проблеми громади постійно допомагають спонсори, при нинішньому становищі в державі, без їх посильної підтримки не обійтися.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz