Як небайдужість рятує українців

Життя щоднини вчить нас, що треба бути уважними й обачними. Але коли людина довірлива, то й від інших чекає того ж, і тому не завжди буває передбачливою та обережною.

Але, як-то кажуть, до пори, до часу. Читачам хочу повідати невеличку історію, що схожа на казку, бо в ній будуть епізоди як про добро, так і зло. Та найголовніше, що добро перемагає.

Подія ця сталася минулої п’ятниці біля маркету «Серп». Як завжди, замкнув автівку перед торговим центром і на декілька хвилин гайнув у будівлю. І хоч був там недовго, та, на жаль, за цей час злодії встигли проникнути в автомобіль і викрасти барсетку, що з необережності залишив на видному місці. Хоча в ній була чимала сума грошей, однак більше збентежило те, що там були надто важливі документи… Хвала Богу, що в нашій країні живуть небайдужі та прекрасні люди. І саме завдяки двом мужнім чоловікам: Михайлу Романюку з с. Довге та Сергію Водьку з Маневицького району сусідньої Волинської області – мої речі не постраждали. Хлопці стали свідками лиходійства крадіїв і кинулися їх наздоганяти. І їм вдалося вибити барсетку з рук утікачів, яку й повернули мені. Після такого вчинку якось по-іншому оцінюю життя. Здається, не вистачить слів, щоб передати пережиті емоції. Отож велику та сердечну подяку висловлюю Михайлу та Сергієві за їх небайдужість. Адже завдяки таким, як вони, віриш у добро та милосердя, життя видається кращим і віриться, що гуртом здолаємо будь-які негаразди. Якщо цей вчинок візьмемо за приклад, діятимемо, як вони, пліч-о-пліч, то й злочинцям, терористам і сепаратистам, усілякому непотребу стане тісно в нашій прекрасній Україні!

Щиро бажаю, щоб Вас, Михайле та Сергію, завжди й у всьому оберігав Господь.

З повагою Віталій,

м. Сарни.

P.S. У ці нелегкі для країни дні ця історія – немов промінчик сонця із-за чорних і непробивних хмар. Укотре розумієш: добрі справи таки врятують світ від зла.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz