«Вчитель року – 2017»

А ким у дитинстві хотіли стати ви? Можливо, лікарем, котрий сприяє швидкому одужанню людей? Чи омріяною була професія архітектора, який дарує життя багатоповерхівкам?

Хоча, хоч би що обрали, знаємо: кожна робота потребує сил, терпіння, витримки, але є й така діяльність, що вимагає любити дітей і все, що з ними пов’язане, – це праця вчителя. Часто недооцінюємо старання людей, котрих звикли називати другою мамою чи татом, забуваємо й про те, що саме вони роблять усе можливе, аби майбутнє держави було освіченим і вихованим. Щороку педагога Сарненщини мають змогу реалізувати власний творчий потенціал, проявити себе, позмагатися з колегами за право називатися найкращим серед кращих. Бажання взяти участь у заході освітяни виявляють охоче, адже знають: мають на озброєнні любов та підтримку своїх вихованців.

Емоційним, живим, неповторним можна назвати цьогорічний конкурс «Учитель року», що зібрав педагогів району в приміщенні Сарненського районного будинку дітей і молоді 27 січня. Довгоочікуваною стала мить відкриття церемонії нагородження, про що сповістили публіку чарівні ведучі – Юрій Прозапас і Наталія Антоніч. За декілька хвилин пролунали й номінації конкурсу: «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво». На обличчях учасників змагання – досвідчених учителів і вчительок помітним – було хвилювання, що ховалося за сяючою посмішкою у відповідь на гучні оплески глядачів. За мить до вітального слова запросили заступника голови райдержадміністрації Наталію Параницю, котра побажала амбітним педагогам, щоб «їхня нелегка вчительська праця лилася піснею, музикою, словом надалі, а перемоги, яких здобудуть освітяни впродовж конкурсу, хай стануть новою щаблинкою в житті». До теплих вітань приєднався і заступник голови районної ради Микола Костецький, бажаючи конкурсантам удачі й усіляких гараздів на професійній ниві. Щастя й здоров’я, добра та благополуччя, радості й Божого благословення зичив під час промови молодим педагогам помічник-консультант народного депутата Сергія Євтушка Олексій Лавор. Наступним щиро привітав конкурсантів зі святом перший заступник міського голови Віктор Хомич, побажав їм вдячних учнів, успіхів, процвітання й достатку, а найголовніше – залишатися й надалі такими, як вони є: справжніми, відкритими, щирими. Переможцями назвала Світлана Коркош, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, тих педагогів, які не побоялися взяти участь у конкурсі, адже таким чином вчителі зарекомендували  себе компетентними й творчими особистостями, розкрили власні професійні здібності. Світлана Максимівна подякувала працівникам освіти за їхню нелегку, проте важливу працю, побажала педагогам оптимізму для реалізації задумів і планів, лише позитивних вражень від життя, слухняних учнів і щирих слів подяки від вихованців. Із достойним проходженням конкурсу привітала учасників дійства Раїса Болкуневич, голова районної ради профспілки працівників освіти й науки, котра впродовж виступу зичила вчителям не зупинятися на досягнутому, реалізовувати себе й надалі.

Сонячно, тепло й привітно було в районному Будинку дітей і молоді, адже сприяли цьому запальні танці творчого колективу «Вояж», чаруючі вокальні номери талановитих дітей, гучні оплески гостей заходу. Музика, що лунала в стінах будівлі, сигналізувала про те, що за мить стануть відомі найкращі серед найкращих – ті, котрі віддають максимум зусиль викладацькій праці, а позитивну енергію та накопичені роками знання дарують учням. І ось настав час дізнатися, хто переміг у районному етапі конкурсу «Вчитель року – 2017». У номінації «Початкова освіта» – Анатолій Тимошков, вчитель Сарненської СШР № 5 І ст.; «Біологія» – Олена Лежавська, вчитель Сарненського районного ліцею «Лідер»; «Інформатика» – Марія Рябова, вчителька Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка; «Музичне мистецтво» – Тетяна Ліхновська, вчитель Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. Сподіваємося, що педагоги Сарненщини гідно представлять рідний край і на обласному рівні. Залишається лише побажати їм творчих злетів, натхнення та довгоочікуваної перемоги!

Мабуть, найціннішим подарунком для педагога є вдячність і повага учнів. Таким здобутком можуть похвалитися вчителі Сарненщини. Діти, зрадівши професійним перемогам наставників, висловили  їм свою любов, втіливши її в розкішні квіти, котрі подарували вчителям після церемонії нагородження. Неважливо, ромашки то були чи троянди, головне – підтримка учнів додала педагогам упевненості й віри в те, що вони потрібні, їх цінують, ними захоплюються. Маємо надію, що таких конкурсів буде ще багато, а радість від перемог заряджатиме талановитих людей Сарненщини ентузіазмом, додаватиме сил і натхнення для здійснення мрій.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz