Побували на Світлодарській дузі

На різдвяні свята бригада християн-волонтерів Сарненщини поїхала на Світлодарську дугу. Добродійники навістили бойові підрозділи, батальйон «Донбас»,  Грузинський легіон, бойові блокпости Національної гвардії України.

Завезли воїнам солодощі, печиво і, звісно, українське сало. Побували також у Луганському, Троїцькому, Миронівському, Світлодарську.

Заїхали з благодійною допомогою ще на легендарний блокпост «Республіка Міст» поблизу Пісків, у Красногорівку, Мар’їнку. А в Первомайському волонтери-благодійники колядували місцевим жителям.

Згодом, повернувшись додому, пораділи, що військовим Збройних сил України вдалося зайняти нові позиції, раніше окуповані бойовиками «ЛНР», і просунутися на півкілометра в напрямку окупованого Стаханова. (Про це йшлося в сюжеті «ТСН. Тиждень»). Операцію під назвою «Сухумі» її здійснили три батальйони, серед яких був і Грузинський легіон.

«Подарунок українцям від Грузинського національного легіону до Дня Соборності України! Це для вас, браття! Маленький клаптик землі вашої повернувся до вас. А незабаром повернеться і все інше», – так прокоментував телевізійний сюжет у Facebook «Грузинський національний легіон».

Отож, поїздка вдалася на славу.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz