Сарненець – чемпіон України зі стрільби з лука!

В м. Суми відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука, де в складі збірної команди Рівненської області виступав і тренер Сарненської ДЮСШ відділу освіти молоді та спорту РДА Іван Мазепа.

Окрім спортсмена із Сарн, честь області захищали Роман Гов’ядовський із Березного та Олег Тимчаюк із Рівного. Наші лучники стали чемпіонами України!

У 1/4 змагань спортсмени здолали збірну команду Вінницької області – 230:226. У півфіналі з різницею в одне очко – збірну Києва (227:226), а в матчі за перше місце також на один бал були сильнішими за збірну Харківської області (226:225). До слова, це перше золото в командних змаганнях зі стрільби з блочного лука для нашої області. До цього часу були лиш бронзові нагороди.

Отож можна привітати нашого земляка з важливим успіхом у його спортивній біографії, а ще Іван Мазепа запрошує на тренування всіх охочих спробувати й себе в цьому виді спорту. За довідками можна звертатися з понеділка по п’ятницю після 16.00 у підвальне приміщення Сарненського районного Будинку дітей і молоді або за телефоном 0673180544.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz