Чемпіони визначені, на черзі – область

Минулої п’ятниці в тренажерній залі адмінприміщення Сарненської КДЮСШ «Колос» пройшла відкрита першість з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь команди з смт Степань, с. Бутейки, м. Сарни та збірна Рокитнівського району (понад 50 чоловік).

Захід розпочали юні жонглери-гирьовики  Максим Чуприна зі Степаня та Роман Гоч із с. Калинівка. Своєю вправністю та майстерністю юнаки тримали в напрузі всю залу, адже робити різні трюки з восьмикілограмовою гирею не кожному до снаги! Виступаючи в різних вагових категоріях, спортсмени прагнули зійти на п’єдестал пошани, показавши всі свої спортивні навики. Таким чином, чемпіонами стали: в категорії до 38 кг – Володимир Мірошниченко, до 43 кг – Роман Гоч, до 48 кг – Віталій Зосюк, до 53 кг – Василь Мурза, до 73 кг – Валентин Розумний. Усіх переможців тренує Володимир Пінчук. У категорії до 60 кг беззаперечним лідером став Василь Шокот, піднявши 24-кілограмову гирю 125 разів (тренер Оксана Рабош)!

Серед жіноцтва в категорії до 48 кг чемпіонство виборола Ірина Пінчук зі Степаня, до 53 кг – Тетяна Покотило (Сарненський педколедж РДГУ), до 58 кг – Аліна Корзун, до 63 кг – Ірина Корзун (обидві спортсменки з с. Калинівка). У ваговій категорії понад 68кг підопічна Оксани Рабош Наталія Овчарук також отримала лаври переможця. Представники Рокитнівщини у свою скарбничку поклали лише одну золоту нагороду.

Ці змагання також стали відбірними до чемпіонату області, що відбудеться наприкінці другої декади лютого в м. Рівне. Оргкомітет відзначає професійну роботу суддів: призера чемпіонату України з гирьового спорту Юрія Будька, призера чемпіонату світу Івана Макаренка та призера чемпіонату України серед ветеранів Ігоря Грицуняка.