У Сарненському лісовому господарстві підсумували здобутки року, що минув

«Загалом 2016-ий був для нас складним, але успішним. Підсумки фінансово-господарської діяльності засвідчують, що колектив утримує позиції флагмана серед споріднених підприємств області й держави», – зазначив директор ДП «Сарненське лісове господарство» Сергій Белеля.

Подякував фахівцям усіх підрозділів за злагоджену самовіддану роботу.

Найбільші труднощі в минулорічному році стосувалися лісівництва. Ще з ранньої весни масового поширення набула проблема всихання соснових насаджень, вражених шкідниками та хворобами, що стала величезною загрозою для лісу й внесла значні корективи в лісогосподарські роботи. Фахівці якнайшвидше їх прибирали. Тож рубки проводили, здебільшого, на ділянках із помітним всиханням дерев. Необхідно було реагувати миттєво, щоб запобігти подальшому поширенню хвороб. У лісництвах ще ніколи не виконували таких великих обсягів робіт. Це лихо завдало величезних збитків. Адже хвора, посиніла деревина втрачає якість і ціну. Але, попри складнощі, усі підрозділи працювали злагоджено й результативно. Керівники, фінансисти ретельно відстежували техніко-економічні показники, щоб не допустити необґрунтованих витрат.

За підсумками року, загальна сума реалізації становить 155,4 млн грн. А податків і зборів до бюджетів і фондів сплатили 48,4 млн грн (за 2015 рік було 29,8 млн грн). Цей факт доводить, що Сарненське лісове господарство належить до найпотужніших бюджетоутворюючих підприємств.

У традиціях колективу – небайдужа позиція стосовно соціально-економічної ситуації та благодійництва. За практикою попередніх років продовжили підтримувати потреби АТО (всього зібрали 113,6 тис. грн), допомагали коштами Спілці учасників бойових дій АТО, волонтерському центру «Сарни», окремим воїнам і їх родинам (на лікування, придбання твердого палива тощо). Також підтримали матеріально колег ДП «Ширяївське лісове господарство» Одеської області, де склалася скрутна фінансова ситуація. Надали їм допомогу в розмірі 282,6 тис. грн. На ці цілі працівники підприємства направили частину своєї заробітної плати. А ще долучалися до озеленення закладів освіти, охорони здоров’я, храмів та інших соціальних об’єктів.

У 2016-ому продовжили планомірну роботу із забезпечення належних умов праці, дотримання техніки безпеки на виробничих об’єктах. Зробили все необхідне, аби не допустити лісових пожеж. Проводили навчальні семінари для підвищення фахового рівня ведучих працівників і вивчення передового досвіду.

За  підсумками року, першість у трудовому суперництві виборов колектив Страшевського лісництва. Директор Сергій Белеля вручив лісничому Віталію Ошиті перехідну булаву за здобутки в четвертому кварталі та за 2016 рік. Друге місце в Костянтинівського, а третє посіли Кричильське та Немовицьке лісництва. Кращим  вручили грамоти й матеріальне заохочення.

І в подальших повсякденних клопотах орієнтири колективу Сарненського лісгоспу полягають у формуванні позитивного іміджу державного лісогосподарського підприємства, успішній роботі в умовах реформування й утриманні лісів у належному стані задля подальшого утвердження ефективності й важливості лісової галузі як однієї з пріоритетних  для подальшої розбудови та зміцнення держави. Фахівці підприємства господарюють у лісі комплексними методами, виважено зустрічають виклики часу та проводять трудові будні в атмосфері взаємопідтримки.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz