Чим живеш, спілко?

15 лютого – День ушанування учасників бойових дій на території інших держав. Напередодні 28 річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан голова Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану Геннадій Радько розповів кореспонденту «Сарненських новин» про життя спілки за минулий рік.

На традиційний турнір із волейболу, що проходить з нагоди заходу, зібралися місцеві команди й афганці з Рокитного. І, звичайно, у відповідь сарненці побували в гостях у сусідів.

У липні минулого року команда з райцентру, взявши участь в обласних змаганнях із волейболу серед афганців та учасників АТО на призи ім. Івана Холода, привезла кубок за 1 місце. Чергове спортивне дійство відбулося в жовтні. Спартакіада з багатоборства проходила на базі Рівненського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Перемогу спортсмени виборювали в шашках, дартсі, настільному тенісі, перетягуванні каната й стрільбі з пневматичної рушниці. Другий рік поспіль сарненський колектив здобув бронзу.

Звичайно, крім змагань, у керівника організації вистачає й інших важливих справ. Для прикладу, завдяки фінансовій допомозі Сарненської міської ради провели капітальну реконструкцію пам’ятника загиблим у Афганістані. Відгукнувшись на заклик свого керівника колишні воїни разом із бригадою ПП «Ритуал» (кер. Володимир Мірко) у короткий термін провели значну роботу з покращання вигляду місця вшанування загиблих.

Згідно з програмою «Ветеран» надавали матеріальну допомогу райдержадміністрація та районна рада. Завдяки чому отримали (за можливості) кошти на лікування ті воїни, в кого була гостра потреба в коштах. Побували афганці на оздоровленні в госпіталі для ветеранів «Пуща-Водиця» біля Києва. Охочі прийняли процедури в Клеванському госпіталі для ветеранів. Подібну допомогу надаватимуть і надалі тим, хто звернеться в кабінет № 39 у районній поліклініці.

На цей рік у афганців теж заплановано чимало справ. Традиційно розпочали з турніру до Дня вшанування, що відбувся 12 лютого. Минулого тижня Геннадій Радько разом із керівниками всіх районних організацій на засіданні правління Рівненської обласної спілки зустрілися з представниками обласної адміністрації та ради. Ветерани розповіли керівникам про гострі проблеми життя та побуту учасників бойових дій.

На завершення розмови Геннадій Григорович побажав бойовим побратимам миру в Україні, благополуччя в родинах, міцного здоров’я й триматися гурту.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz