Із зони АТО повернулися військові ремонтники

Минулого вівторка, у День усіх закоханих, у Сарни повернулася група військовослужбовців артилерійської бази озброєння,  які понад три місяці виконували завдання з ремонту військової техніки на сході України.

DSC_1788Хвилююча зустріч наших воїнів – завжди довгоочікувана та зворушлива подія для кожного сарненця, адже завдяки мужності, силі, стійкості, професіоналізму, відповідальності, відданості державі й українському народові бійці оберігають наші життя та відстоюють територіальну цілісність країни. Отож зустрічали їх хлібом і сіллю, піснями. Подякували військовослужбовцям за сумлінне ставлення до виконання завдань народний депутат України Сергій Євтушок, заступник голови РДА Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, родичі та друзі воїнів.

DSC_1676Доречно зауважити, що, перебуваючи в зоні АТО, виїзна ремонтна бригада відремонтувала декілька десятків артилерійського озброєння. Завдяки підрозділу «Сарненські койоти» в Авдіївській промзоні Збройні сили України показали всю  міць і силу духу українського війська. Полковник Олександр Сварицевич, який також перебував разом із хлопцями всі три місяці, їм безмежно подякував і вручив грамоти. Після цього рідні та друзі привітали військовослужбовців із поверненням у рідні Сарни, на святу батьківську землю, та висловили щиру подяку за вірність і захист Батьківщини.
DSC_1700

DSC_1770
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz