Щаслива мама, успішний директор

Життя кожної людини – то неповторна й унікальна історія. Ми отримуємо від нього те, у що віримо. Якщо віриш, що воно прекрасне, – таким і буде, в успіх – ти його створиш, чекаєш щастя – воно вже на шляху до тебе.

Наша віра створює реальність. Власне, маю таку думку після розмови з сарненкою Тетяною ВОЗНЯК, засновницею майстерні свят «Коко».

Щодня доля дарує нам тисячі різних можливостей: змінитися, почати все спочатку або проявити себе з іншого боку, відкрити нові здібності. Головне – не втрачати їх, адже другого шансу доля може не дати. Тетяна Возняк – людина з гарною душею, яка зуміла для сотень діточок втілити в життя казку, навчилася здійснювати їх мрії. Усміхнена, красива й талановита, із блиском в очах. Такою приходить вона до дітей, адже саме з ними найбільше спілкується. Раніше й подумати не могла, що зможе реалізуватися в житті таким чином. Доля, здавалося б, вела іншою дорогою, але недарма кажуть: твоє від тебе нікуди не подінеться.

Екскурс у життя Тетяни був захоплюючим. Жінка друга дитина в сім’ї, має старшого брата, який працює у Сарненскьому районному суді. Тут, у Сарнах, минуло її дитинство, навчалася в ЗОШ № 1, згодом у гімназії. Мама Антоніна Володимирівна, трудиться в педагогічному коледжі РДГУ, присвятила викладацькій справі понад 30 літ життя. Виростила не одне покоління дошкільників. Саме ненька прищепила дочка любов до дітей, книг, бажання вчитися, розвиватися, аналізувати, дивитися на крок уперед. Тато, Володимир Васильович, приватний підприємець. Юнкою планувала здобути професію лікаря в Дніпропетровському медичному університеті, згодом вступила в Рівненський університет слов’янознавста. Має спеціальність менеджера митної справи, однак за професією не працює.

Завжди вірила в успіх, поступово реалізовувала свої мрії, щоправда, аж ніяк не в медичній чи економічній галузях. Перебуваючи в декретній відпустці, спробувала себе в ролі рукодільниці, почала оформляти незвичайні аксесуари й продавати через Інтернет, 80% її покупців були сарненцями. Поступово перейшла на виїзні церемонії з оформлення кенді-бару – це красиво сервірований і стильно декорований десертно-фуршетний стіл, на якому подають яскраві тістечка та кекси, печиво, випічку, зефір, безе, драже, марципани, льодяники, шоколад, мармелад та інші кондитерські вироби. Звичайно, це потребувало великих капіталовкладень, тому іноді бракувало коштів і сил. Тож, заручившись підтримкою рідних, подруги й куми, тамади Антоніни Царук, пробувала знову й знову. Кажуть, успіху досягають сильні, наполегливі, працелюбні. Хоч би які труднощі виникали в житті Тетяни Возняк, вона не опускала руки, шукала альтернативу проблемам. І знаходила. Мабуть, до цього її стимулювало прагнення зробити щасливими двох діток, яких, до речі, виховує одна. Своїм прикладом надихає й інших. Те, що робить вона, – не банально, стильно й абсолютно не нудно. «Майстерня розвивається, я багато часу проводжу в ній разом з підлеглими. Найприємніше, що багатьом людям, а надто дітям цікаво те, чим ми займаємося, що організовуємо для них, а значить, усе недаремно. Буду й далі позитивно впливати на світ, робити його добрішим, радіснішим і затишнішим за допомогою своєї творчості», – каже Тетяна Возняк

Сьогодні проект «Майстерня свят «Коко» – взірець незламності, рішучості, любові жінки до життя та дітей. Її працівники, надаючи послуги з організації дитячих днів народжень, стилізованих вечірок, весіль, фуршетів, оформлення кенді-барів, гірок із шампанського, шоколадних фонтанів, участі ростових ляльок: ведмедика Теді, свинки Пепи, графа Дракули із внучкою Дракулаурою та її подружкою Клоуді Вульф, Міккі Мауса, Людини-Павука, та його відважної подруги Супервумен (усіх аніматорів більше 30), постійно долучаються й до благодійних проектів, відвідують школи–інтернати, беруть активну участь у культмасових заходах міста.

Цими днями Тетяні Возняк виповниться 27 років, а майстерні свят «Коко» – 3 роки. Упевнено можна сказати, що Тетяна Володимирівна – успішна мама і директор. Бо не лише чужим, а й рідним дітям приділяє вдосталь часу, разом читають, гуляють, проводять весь вільний час. Звісно, з малечею допомагає мама – мудра бабуся. Тож материнство кар’єрі не завада. Головне, щоб усе приносило радість. Тетяна зауважує, що обожнює жити емоціями та ходити тяжкими дорогами, адже там ніколи не зустрінеш конкурентів. І тоді все в житті обов’язково вдасться.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz