А що за вікном?

У редакцію районної газети «Сарненські новини» звернулася від імені мешканців 5 і 6 під’їздів будинку, що по вулиці Соборній, 58 у Сарнах, Тамара Токарчук.

Розповіла, як дружні жильці посадили біля дому фруктові дерева, квіти, облагородивши територію. І яким же було їхнє здивування минулого тижня, коли робітники комунального підприємства зробили тут «генеральне» прибирання, зрізавши дерева, після себе покинувши купи сміття.

DSC_3747Окрім того, частину дороги перекопали, забравши труби, що були в землі, й теж залишили безлад. «Тож тепер навіть не хочеться дивитись у вікно, бо одразу на очах з’являються сльози», – поділилась Тамара Токарчук.

Від редакції: Прокоментувати ситуацію попросили начальника комунального підприємства «Житлосервіс» Олександра МІСЬКА. Ось що він розповів:

– Насамперед, оголошенням попередили жильців будинку про роботи, що проводитимуть біля нього, а саму ділянку обгородили смугою. Поряд із плановим поточним ремонтом будинку по вулиці Соборній, 58 здійснюємо благоустрій прибудинкової території. Тож із фасаду згодом висадимо по лінії пішохідної доріжки зелені насадження, а за погодженням та участю мешканців – фруктові дерева. Всю площу засіємо газонною травою, аби територія мала привабливий естетичний вигляд.

Зробимо й інші оздоблюючі роботи фасаду дому. А щодо труб, то вони не придатні для їх прямого використання через руйнування іржею.

Роботи по вулиці Соборній, 58 тривають.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz