Дбає про комфорт сарненців

У КП «Екосервіс» сарненець Сергій ДОБРОДІЙ працевлаштувався понад 25 років тому слюсарем на очисні споруди. Пережив різні періоди його діяльності, завжди працював совісно.

Завдяки  сумлінній праці йому запропонували обійняти посаду майстра каналізаційно-насосних станцій. Погодився, нині під його підпорядкуванням 10 КНС і 25 підлеглих. До слова, КНС є структурним підрозділом КП «Екосервіс». Їх силами забезпечують безперебійну та надійну роботу каналізаційних насосних станцій міста, що відкачують нечистоти. Основні завдання експлуатації КНС – контроль за її діяльністю та правильною роботою насосного обладнання.

Серій Добродій у цій справі фахівець, свідченням цьому є те, що обіймає цю посаду вже декілька років. «Загальний стан насосних каналізаційних станцій та очисних споруд у Сарнах задовільний, – ділиться. – Іноді трапляються через зношеність внутрішніх і зовнішніх мереж, виявляємо й зниження ефективності роботи насосів. Та разом долаємо проблеми за активної участі у керівництва КП «Екосервіс» Сарненської міської ради.

Система очистки стоків стандартна, але, за словами майстра, цього вистачає для райцентру. Завдяки злагодженій роботі дружного колективу КП «Екосервіс», наголосив у розмові Сергій Добродій, місто не потерпає від глобальних проблем.

Головне для працівників КНС щодня – старання  продовжувати ефективну та безперебійну роботу насосних станцій та якісно очищати місто від стічних вод. Звичайно, це дуже копітка робота, адже іноді, виявляючи поломки, доводиться працювати аж поки проблему локалізують, буває, і до ночі, бо завжди працюють в інтересах людей. Та на це Сергій Володимирович не нарікає. Попри службові обов’язки, він чудовий тато. Удома на нього завжди чекають дружина, діти. Вільного часу на хобі чоловік не має, але зізнався, що дуже любить збирати гриби.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz