Не аматор в передплаті – телевізор уже в хаті

У народі кажуть: «Не повірю, доки на власні очі не побачу». Саме так відреагувала власниця головного призу – телевізора – Ганна ШЕПЕЛЬ із Кричильська, що виграла в розіграшу новорічно-різдвяної лотереї від «Сарненських новин», яку редакція проводить для передплатників щороку.

Ганні Іванівні зателефонували з пошти й повідомили радісну звістку. Та жінка сприйняла слова подруги, як жарт, лише коли подзвонила в редакцію й уточнила номер квитанції, щиро подякувала своїй фортуні.

DSC_2668-кЗі шкільних років завідуюча аптечним пунктом № 1 ПАТ «Сарнифармація» с. Кричильськ Ганна Шепель є прихильницею «районки». Була дописувачкою ще «Будівника комунізму». Цікавиться жінка з сім’єю новинами району, також полюбляє на сімейній сторінці почитати про долі людські.

А ще пані Ганна радує родину смачними стравами. Часто доводиться вишукувати й готувати щось нове, аби потішити своїх студентів. Адже в Ганни та Вячеслава Шепелів їх двоє: донька Аліна на 5 курсі магістратури в Національному університеті «Острозька академія» на факультеті «Математичне моделювання й інформаційні системи», а син Максим навчається азам ремонту обслуговування автомобільних двигунів у Рівненському автотранспортному коледжі на 3-ому. Обоє на державній формі навчання. Чоловік Ганни, пропрацювавши фельдшером 13 років в КЗ «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» Рівненської облради, нині на заслуженому відпочинку за вислугою років.

Із весняним подихом усе навкруги оживає. Цій гарній порі року подібна й жінка, яка, немов троянда, розкриває свої пелюстки до тепла. А особливо в день 8 Березня:

– І для цього не обов’язкові дорогі подарунки, – каже Ганна Шепель. – Достатньо злагоди в родині й бачити здоровими й успішними діток… Ну і, звичайно, виграний напередодні жіночого свята телевізор. Віднині прямо на кухні, готуючи страви, зможу переглядати кулінарні шоу та запозичувати цікаві рецепти, не відходячи від плити.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz