Швець і романтик

Кожна жінка знає, що хороший настрій залежить від двох спеціалістів: перукаря та швеця. Бо саме коли на дівчині зручне взуття, у неї красива хода, на яку звертають увагу чоловіки.

До славної когорти творців доброго настрою належить і Валерій ДАНИЛЬЧУК – майстер із ремонту взуття, біля «офісу» якого на вулиці Соборній (17 Вересня), 32 частенько вишиковується черга, здебільшого з представниць прекрасної статі. Бо жінки добре знають: Валерію під силу врятувати навіть, здавалося б, безнадійно зіпсоване взуття. А це в теперішній час, коли туфлі коштують півтори тисячі, справжнє спасіння для українських панянок, які, попри реалії сьогодення, готуються до весни й прагнуть виглядати привабливо.

Тому й поспішають до шевських справ майстра, бо набійки та профілактику п. Валерій поставить з високоякісних матеріалів, що довго послужать, полагодить зламані супінатори, вкоротить підбори, підклеїть підошву тощо. Одно слово, надасть повний спектр послуг з ремонту взуття. До речі, любов до професії Валерію прищепив батько, він же допоміг опанувати тонкощі ремесла. Тож уже понад десять років працює на благо жителів Сарн, які оцінили його високий професіоналізм і товариську вдачу, а також демократичні ціни.

І хоча професію має доволі прозаїчну, у душі Валерій – справжній романтик: захоплюється риболовлею та розведенням декоративних рибок. У трьох акваріумах живуть рідкісні види сомиків, золоті рибки, вуалехвості мавританські телескопи, чудернацькі білі жабки з чорними нігтиками, величезні равлики. Спостерігаючи за плавними рухами плавників, майстер заспокоюється після напруженого дня, черпає умиротворення та радість. Приємно, зізнається, що любов до акваріумізму поділяє кохана дружина Наталія, з якою виховали доньку. Дівчина, коли приїжджає до батьківської хати, теж подовгу милується мешканцями підводних глибин.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz