Щоб кожен день приходив, як весна!

8 Березня в глядацькому залі Немовицького будинку культури знову був аншлаг. Адже тут відбувся заключний конкурс «Голос. Діти. Немовичі», у якому взяли участь 14 учасників.

Відкрив дійство сільський голова Віктор Савчин, привітав зі святом представниць прекрасного жіноцтва. Ініціативу підхопили вихованці дитячого садка «Марічка» та учасники хореографічного колективу «Світанок». А ведучі Софія Параниця і Тетяна Мичка представили членів журі, які

оцінювали конкурс, – начальника відділу культури Сарненської РДА Едуарда Раковця, викладача по класу фортепіано, вокалу та диригування Сарненського педколеджу Ірину Раковець, звукорежисера, керівника студії звукозапису міського Будинку культури «Залізничник» Валерія Кулікова.

Присутні в залі отримали стрічки з номерами учасників, аби впродовж концерту могли визначити найкращого, на їх думку, виконавця, який заслуговує на приз глядацьких симпатій.

Розпочала пісенне змагання, згідно з жеребкуванням, наймолодша його учасниця Зоя Крат. Кажуть, першому завжди найважче, але дівчинка почувалася впевнено. Софія Кузьмич з’явилася на сцені на роликах, тож треба було не тільки співати, а ще й утримувати рівновагу й відповідно рухатися. Про свої мрії співала Катерина Баранова, а Наталія Криницька ще раз нагадала, що в житті кожної людини найдорожчою завжди залишається рідна домівка. Бо те місце, де народився і виріс, завжди займатиме найясніший куточок душі.

Попри те, що захворіла, Ольга Гроц вклала всю душу в пісню з репертуару гурту «Джерело». Дякувала Богу за істинне Слово, приклад любові й добра, хліба скоринку духмяну, батьківську хату, ключ журавлиний у тихій небесній імлі. А Богдана Малаш змалювала чарівні сади, живописні села найкращої у світі країни – України.

Поки Аня Галяк ніжно та щиро оспівувала на сцені мамині очі, глядачі в залі спостерігали на екрані погляд її матусі – глибокий, мов невгамовне море.

Із давнім оберегом дому – українським рушником – представила свій номер Поліна Пискалова, а  Софія Наконечна після виконання пісні про маму спустилась у залу, аби подарувати неньці букетик перших весняних квітів.

DSC_0162Пісня з репертуару гурту «Барви» у виконанні Лізи Пискалової стала музичним дарунком усім присутнім. А

Іванка Вєтрова сама була схожа на дивну квітку в довгополій українській сорочці з вінком квітів на голові.

Виступаючі не оминули увагою і бабусь-сонечок, бабусь-зірочок. Так, Каріна Новосад заспівала «Бабусину колискову», а Настя Баранова – «Молитву». Завершила виступи учасників конкурсу  Діана Борейчук піснею «Кукабара», нагадавши дорослим про цікавий і незбагненний світ дитинства, чарівний і неповторний.

Поки журі обговорювало в таємній кімнаті виступи конкурсантів, у залі   лічильна комісія підраховувала  результати голосування й визначала, чий  виступ глядачам сподобався найбільше. На сцену з танцем «Смуглянка» знову вийшла старша група хореографічного колективу «Світанок» (керівник Тетяна Смоляк). Порадували й наймолодші композицією «Ми – маленькі діти».

Ще одним музичним подарунком став виступ переможця першого проекту «Голос. Діти», який отримав також і приз глядацьких симпатій, Іллі Крата. По новому прозвучала в його виконанні пісня «Обійми мене» з репертуару гурту «Океан Ельзи».

Ведуча Софія Параниця поцікавилася думкою глядачів щодо конкурсу та його учасників. Скажімо, Надії Мичко сподобалися всі конкурсанти, а особливо сама ведуча своєю толерантністю. Оксана Мичка вже вкотре переконалась, які талановиті діти живуть у Немовичах, і поспівчувала журі. Зважаючи на зорепад обдарувань у селі, Віктор Савчин озвучив ідею проведення наступного проекту – «Немовичі мають талант», якого з нетерпінням уже очікуємо.

І от настає довгожданий момент. На сцену піднімається журі, тренери конкурсантів Марія Генько, Лариса й Ольга Крат, сільський голова Віктор Савчин, директор Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Мичка. Усі учасники отримують дипломи за участь у конкурсі «Голос. Діти. Немовичі», пам’ятні подарунки від Будинку культури – записники, де Марія Генько побажала занотовувати власні пісні.

Едуард Раковець поділився приємними враженнями від конкурсу, а Ірина Раковець, на правах голови журі, оголосила переможців. Тож перше місце і 300 гривень віддали Ані Галяк, яку глядачі ще раз нагородили тривалими оплесками. Іванні Ветровій – друге місце, приз глядацьких симпатій і теж 300 гривень (за два титули), Каріні Новосад – третє місце і грошову винагороду в сумі 100 гривень. До речі, усі переможці з команди молодого співочого тренера Ольги Крат, тож за старання сільський голова пообіцяв їй 500 гривень до зарплати. Марії Генько й Ларисі Крат – 300, а операторам – по 200 гривень.

Приємною новиною для переможців стало повідомлення про можливість записати пісні в студії звукозапису  Валерія Кулікова безкоштовно. Віктор Савчин висловив симпатію також ведучим, вручив по 100 гривень Софії Параниці й Тетяні Мичці.

На мою думку, заслуговують на увагу й учасники хореографічного колективу «Світанок», які неодноразово радували своїми талантами, а також супроводжували виступи вокалістів упродовж усього дійства.

Насамкінець учасники конкурсу виконали фінальну «Пісню життя» і зробили загальне фото на згадку.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz