Його посада – ключова

Ерік ЛІМОНОВ працює виконробом у КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради. На цій посаді спеціаліст із 2000 року.

Тож роботу свою знає досконало. Змінювалися назви організації, та залишалося незмінним завдання виконроба: оперативно керувати виконанням планових, а частіше незапланованих робіт із обслуговування житлового фонду багатоповерхівок. А ці будинки, звичайно ж, із часом втрачають ту якість, що була закладена в них під час зведення. Тож думки Еріка Михайловича весь час зайняті про їх відновлення. Але, як сказав керівник комунального підприємства Олександр Місько, значний досвід роботи, високий професіоналізм  і повага в трудовому колективі допомагають Еріку Лімонову щодня забезпечувати успішне виконання робіт за заявами та зверненнями громадян і в проведенні планової ремонтно-відновлювальної діяльності житлового фонду.

Вислухавши високу оцінку керівництва, трохи поспілкувався зі спеціалістом на невиробничі теми. Свого часу чоловік закінчив будівельний факультет Національного університету водного господарства та природокористування, що в Рівному, здобувши спеціальність інженера-сантехніка. Згодом брав участь у будівництві великого підприємства – комбінату хлібопродуктів. Та ще й п’ять років працював там майстром. Далі – знову будівництво. Цього разу Львівської птахофабрики. У досить скрутні часи, що настали потім, довелося попрацювати і в сусідній Польщі, збираючи фрукти й овочі. Нині Ерік Михайлович разом із дружиною Тетяною Костянтинівною, яка працює в Сарненській центральній бібліотеці, виховують донечку Аріну. Старший син Сергій уже працює перукарем.

У вільний від основної роботи час трудолюбивий чоловік із задоволенням порається на своєму клаптику землі, де полюбляє вирощувати екзотику: незвичні сорти плодових дерев і городини.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz