На чемпіонаті Європи Україну представлятиме клесівчанка Тетяна Заяц

Нещодавно, а саме 23-25 березня, у Львові відбувся V Всеукраїнський відкритий турнір із вільної та жіночої боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу Ігоря Первачука та відбірковий турнір до чемпіонату Європи серед молодших кадетів 2002-2003 р.н.

Варто зазначити, що прибули понад чотириста спортсменів, а в середній ваговій категорії змагалися по 15-17 учасників. Тож не дивно, що боротьба точилася запекла й дуже напружена.

Кольори збірної області представляли КЗ «Клесівська ДЮСШ» разом із СК «Фаворит»: Олена Пилипчук (вагова категорія 40 кг), Софія Прокопович (44 кг), Тетяна Заяц (52 кг), Інна Бугай (57 кг).

Приємно, що вихованки талановитих тренерів Ігоря Мельника та Сергія Скуміна вкотре підтвердили високе реноме. Тетяна Заяц виборола золоту медаль і представлятиме Україну на чемпіонаті Європи в Бєлграді (Сербія) 16-19 травня. Софія Прокопович стала бронзовим призером і дублюватиме учасницю чемпіонату. До речі, обидві дівчини – дворазові призери чемпіонату України, багаторазові – міжнародних і всеукраїнських змагань, кандидати в майстри спорту зі спортивної жіночої боротьби.

Що стосується Інни Бугай та Олени Пилипчук, то тренуються вони лише півроку і, хоча не потрапили в трійку призерів, виступили достойно.

За організацію поїздки на престижні змагання тренери та спортсменки дякують Клесівській селищній раді та її очільнику Василю Гринику.

Залиште коментар

1 Коментар на "На чемпіонаті Європи Україну представлятиме клесівчанка Тетяна Заяц"

Повідомити
avatar

сортувати:   найновіші | старіші | найпопулярніші
Клесів
Гість
Клесів
2 років 6 місяці тому

Знай наших!

wpDiscuz