Алея миру в Сарнах

Важко уявити місто без зелених насаджень: парків, скверів, озеленених вулиць і дерев-довгожителів, які пам’ятають історію минулого та попри всі негаразди збереглися понині.

Так, минулої п’ятниці облагородили Алею миру, що біля пам’ятника жертвам Голодомору в м. Сарни.

DSC_3150Всеукраїнську екологічну акцію розпочав словами голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, зауваживши, що озеленити Алею миру біля пам’ятника вирішили, щоби скрізь панували мир і злагода. Підтримали колегу очільники районної ради Руслан Серпенінов і міської – Світлана Усик і запросили присутніх і небайдужих людей приєднатися до насаджування саджанців.

Зокрема сарненці зможуть насолодитися цвітом мальви, форзиції, черемухи пізньої, акації ленкоранської, свидини криваво-червоної. Також красуватимуться тут кипарисовик відстобурчений, ялівець звичайний, клен, сосна жовта кам’яна й ін. Виростили й надали саджанці лісівники ДП «Сарненський лісгосп» і Костянтинівського лісництва.

DSC_3188
Фото Наталії ЖДАНЮК

– Грунт тут біднуватий, – ділиться Іван Корінець, старший майстер лісового розсадника Костянтинівського лісництва, – тому вибирали дерева середньовибагливі та маловибагливі до родючості грунту.

Також Іван Олександрович під час висаджування повідав, що саджанці підливають MaxiMarin гелем, аби накопичити вологу в землі, а ще відлякати хруща, щоб не під’їдав коріння.

До облагородження Алеї миру долучилися також депутат районної ради Анатолій Босюк і Сергій Белеля, працівники райдержадміністрації та лісгоспу.

Тож любімо природу й шануймо людський труд, щоб наші Сарни прикрашали нові дерева та кущі. Адже акція продовжується, і це не останній парк насаджень у місті.

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz