Вологі стіни, і не тільки…

Минулої середи у дворі будинку по вул. Соборній, 14, що в Сарнах, відбулися планові збори жильців щодо ремонту житлового будинку та благоустрою прилеглої території.

DSC_4798
Фото Василя СОСЮКА

Комісія на чолі з керівником КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради Олександром Міськом уважно вислухала схвильованих людей. Мешканці будівлі розповіли про давно наболіле. Головне – стіна з боку магазину затікає та обсипається. Відтак зайва волога призводить до проблем у квартирах. Нагадали представникам комунального господарства, що майже рік тому вони вже наголошували на цьому й чули у відповідь, що роботи будуть проведенні. Проте цього, на жаль, не сталося. За словами керівника «Житлосервісу», через незаплановані ремонти інших багатоповерхівок міста. Поскаржилися люди й на збудований декілька років тому шатровий дах. Користі від нього, звичайно, стало більше, ніж від старого. Але ж і нові проблеми з’явилися. Витяжна вентиляція зіпсувалася, у деяких місцях тяга взагалі зворотна. А ще горище зовсім не захищена від проникнення великих птахів. Тож ворони будують там гнізда та заважають галасом спокою мешканців квартир. Пролунали й побажання щодо благоустрою прибудинкової території.

Усі проблемні питання фахівці «Житлосервісу» занотували та з настанням тепла, за можливості, вирішуватимуть. Принаймні, так сказали члени комісії.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz