Зі столиці повернулися з перемогами

За підтримки Міністерства культури України в м. Київ відбулася всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» – багатопрофільне некомерційне всеукраїнське змагання виконавців вокальної, інструментальної та вокально-інструментальної музики, засновником та організатором якої є PUBLIC ORGANIZATION  «MONTESSORI CENTER COMPETITION».

У склад журі ввійшли музиканти й педагоги, лауреати міжнародних конкурсів, відомі діячі культури та мистецтва, представники ЗМІ, лауреати минулих турів олімпіади, популярні вітчизняні та зарубіжні виконавці, продюсери та представники музичних компаній. Серед них Валерій Матюхін – видатний диригент і піаніст, DSCN2008народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Республіканської премії імені Миколи Островського, Євген Станкович – Герой України, народний артист, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, професор, завідувач кафедрою композиції Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, знаменитий композитор і центральна фігура в сучасній музиці України, автор симфоній, камерних симфоній, опер, балетів, великої кількості ораторіальних, камерно-вокальних та інструментальних робіт, а ще музики для 6 спектаклів і понад 100 фільмів.

Для будь-якого колективу чи виконавця, особливо для початківців, велика честь і серйозне професійне випробування брати участь у такому заході. Адже оцінюють неймовірно високий рівень виконавства, що вже казати про колосальну компетенцію професійного журі, яке, до речі, вразив виступ дитячого фольклорного ансамблю «Веретенце» МБК «Залізничник» та окремі його учасники, котрі показали майстерність у  конкурснійDSCN1960 програмі як солісти. А отже, результат не забарився: дитячий фольклорний ансамбль «Веретенце» отримав диплом лауреата I премії (номінація – народні великі вокальні ансамблі від 12 до 19 осіб), Ангеліна Гольонко – диплом лауреата I премії (народний спів), Валерія Заболотна – дипломант, а ще, і це надзвичайно особливо, одержала приз від членів журі «За вокальну віртуозність».

Варто зазначити, що юні талановиті артисти змогли представити Сарненщину на столичній сцені завдяки старанням і фінансовій підтримці міського голови Світлани Усик.

Із величезним захопленням учасники сарненського співочого колективу насолоджувалися гала–концертом за участю професійних музикантів високого рівня, зокрема Дениса Хмари – заслуженого артиста України, піаніста-віртуоза, композитора та володаря Голлівудської премії імпровізаторів.

Організований конкурс – яскрава сторінка життя дитячого фольклорного колективу «Веретенце», а чудові призи та неперевершена організація підняли рівень задоволення від дійства до максимальної позначки!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz