Новий відділ поліції

Нещодавно Сарни, без перебільшення, стали Меккою для журналістів і поліцейських. Ще б пак: цього дня офіційно відзначили «квітку» довгобуду з часів перебування Юрія Луценка в кріслі головного міліціонера країни.

DSC_4059Бажану церемонію вручення ключів від службових автомобілів і відкриття приміщення Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області розпочав вітальним словом перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий. Він передав поздоровлення від міністра Арсена Авакова, подякував усім, хто брав участь у заході, особливо особовому складу, побажав на належному рівні забезпечувати громадський порядок.

Екс-начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області, а нині – голова Національної поліції Сергій Князєв пригадав минулорічний візит у Сарни, коли був DSC_4245вражений нефункціональністю та несучасністю приміщення райвідділу міліції і прийняв рішення завершити довгобуд. «Щоб поліцейські ходили на роботу з радістю, а громада оцінювала їхню роботу. Реформа повинна прийти в кожну хату, а правоохоронці  – профілактувати правопорушення», – акцентував очільник поліції та подякував за співпрацю обласній і місцевій владі.

Безперечно, реконструйоване триповерхове приміщення колишньої військової частини, просторе й сучасно оздоблене, забезпечить офіцерам гідні умови праці, а отже, професійне виконання правоохоронцями службових обов’язків.

DSC_4208Олексій Муляренко, голова облдержадміністрації, оголосив, що незабаром вийде Постанова Кабміну про рекультивацію земель, висловив надію на закон про санкціоноване видобування бурштину-сирцю, що розвантажить поліцію.

Народні депутати України Сергій Євтушок, Юрій Вознюк, Андрій Лозовий підкреслювали значення реформи поліції, закликали ставити державність вище політичних амбіцій. Голова обласної ради Микола Драганчук, відзначивши заслуги Сергія Князєва, закликав місцеву громаду та поліцію до діалогу, принагідно наголосивши, що ідентичні приміщення потрібні й в інших районах.

DSC_4258Геннадій Опанасюк, генеральний директор групи компаній «Алатир-інвест», яка здійснила реконструкцію приміщення для сарненських правоохоронців, вручив першому поліцейському країни сертифікати на квартири в новому житловому комплексі, що зводитимуть неподалік. У свою чергу, Сергій Князєв вручив інвестору подарунок і подяку Головного управління поліції в Рівненській області. Подяками також відзначили директора компанії «Алатир-С» Романа Саушкіна, виконроба Василя Мельника, інженера Станіслава Бондаря.

DSC_4134Відтак Сергій Князєв вручив ключі від службових автомобілів начальникам секторів реагування патрульної поліції Березнівського, Варашського, Гощанського, Демидівського, Здолбунівського, Корецького, Млинівського, Острозького, Радивилівського, Костопільського, Дубенського підрозділів Головного управління поліції в Рівненській області. А ще порадував звісткою про функціонування мобільного сервісного центру, що надаватиме в Сарнах послуги з реєстрації та перереєстрації автомобілів, видаватиме посвідчення водія тощо. Апофеозом зустрічі стало висадження алеї дерев керівництвом поліції, обласної, районної влади та народними депутатами України.

DSC_4251Після оглядин нового приміщення відділу поліції вирушили на пост патрульної поліції, розташований на в’їзді до міста з боку Рівного. Сергій Князєв дав несхвальну характеристику діяльності колишнього складу, мовляв, брали хабарі. «Нині пост передаємо роті патрульної поліції, яка обслуговуватиме трасу Київ-Ковель і яка незабаром за функціональністю порівняється з автодорогою Київ-Чоп», – запевнив голова Національної поліції.

На оглядовій площадці керівник патрульної поліції Сергій Мерчук продемонстрував сучасну систему відеофіксації, а начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Валерій Присяжнюк DSC_4201наголосив, що саме завдяки цій системі оперативно розкрили справу про розбійний напад у районі.

Цікавість гостей викликала сучасна бронетехніка, що дислокується на цьому ж посту. Як пояснив командир роти поліції особливого призначення, полковник Іван Котяш, машини побували в зоні бойових дій, нині їх відремонтували, а екіпажі за потреби зможуть надати допомогу на сході країни.

DSC_4031
Фото Василя СОСЮКА

DSC_4087 DSC_4039

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz