Під Солнцевим на Донеччині воював наш земляк у складі батальйону «Горинь»

У суботу, 8 квітня, професійне свято відзначали працівники військових комісаріатів. Серед них – і механік-радіотелефоніст відділення зв’язку районного військового комісаріату Олександр ВОРОН, у 2014-2015 роках – боєць батальйону «Горинь».

Старший солдат Олександр Ворон – стриманий, небагатослівний – всіляко замовчує власну роль у захисті суспільної безпеки співвітчизників, мовляв, нічого особливого не зробив, служив, як і решта побратимів. Тим часом на всі лади звеличує заслуги полковника Олександра Цися та підполковника Олександра Федорука, теперішнього військового комісара, який у 2014-ому очолював штаб. Завдяки їх високому професіоналізму та вмілому командуванню майже без втрат вийшли з лінії фронту.

У складі батальйону територіальної оборони «Горинь» старший солдат Ворон воював під Солнцевим Донецької області. У 2014-ому, пригадує, вистояли завдяки волонтерам, які привозили продукти та воду. Під Солнцевим хлопцям навіть доводилося копати джерела, щоб напитись. Не раз і не два перехворіли від місцевої води, тож досі з вдячністю згадує неоціненну допомогу волонтерів.

У 2015-ому, після демобілізації, повернувся до виконання службових обов’язків у райвійськкоматі, до мирного життя, пов’язаного зі світом прекрасного. Адже дружина Людмила очолює колектив міського Будинку культури «Сузір’я», а донька Марта опановує фах хореографа в Київському національному університеті культури і мистецтва. Воно й не дивно, адже з трьох років займалася в студії при Будинку культури «Текстильник» у м. Рівне. Що стосується Олександра Ворона-молодшого, то він відвідує дошкільний навчальний заклад, вирізняється допитливістю й ерудицією.

…У минулому залишились свист ворожих снарядів, обстріли, неспокій. Про них нагадують нагрудні знаки «Учасник АТО», «Ветеран війни-учасник бойових дій» та інші. А ще спогади, якими «горинівець» ні з ким не ділиться, щоб не обтяжувати далеких від війни співгромадян. Чому так чинить? Певно, тому, що має чесноти справжнього військового – стресостійкість і самовладання. Вочевидь, саме ці риси характеру допомогли вистояти під обстрілами, а зараз – жити повноцінним цивільним життям.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz