Троє сарненських борчинь їдуть на чемпіонат Європи!

Кінець минулого місяця надовго залишиться в приємних спортивних спогадах учасників і тренерів вільної боротьби з Сарненщини, адже у Львові відбувся Всеукраїнський турнір із цього виду спорту серед юнаків і дівчат 2002-2003 р.н., присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Ігоря Первачука.

Змагання також стали відбірковими до чемпіонату Європи, що відбудеться в третій декаді травня нинішнього року в Белграді (Сербія).

львивНа цьому турнірі борцівські здібності прагнули презентувати майже чотириста найкращих спортсменів із України. Приємно констатувати, що троє вихованців Сарненської ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту РДА Софія Кушнір (вк до 37 кг), Христина Басич (вк до 40 кг) і Марія Мартинчук (вк до 48 кг) стали призерами престижного турніру, завоювавши бронзові нагороди. Завдяки високим особистим результатам Софія Кушнір представлятиме збірну України на чемпіонаті Європи, а Христину Басич і Марію Мартинчук зарахували в резервний склад збірної. Отже, Сарненське відділення боротьби стало найчисельнішим і титулованішим представником майбутніх змагань на теренах краю.

Тренери Наталія Белаш і Лев Мартинчук, які підготували команду, дякують президенту ГО «Сарненська районна федерація греко-римської та вільної боротьби» Олександру Фурсовичу та почесному президенту Борису Цвяку за допомогу в організації поїздки на міжнародні, всеукраїнські змагання, чемпіонати України й турніри різних рівнів, адже саме за сприяння цих людей Сарни зможуть прославляти високими спортивними показниками українську вільну боротьбу на європейській арені.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz