Читає «Сарненські новини» велика вирівська родина

Чи задумувалися ви, шановні читачі, хоч іноді, про роботу працівників пошти? Упевнена, кожен, хто поміркує, наскільки їх праця тяжка й відповідальна, ставитиметься до людей, які обрали професію поштарки, зі ще більшою повагою та вдячністю, адже саме завдяки їм вчасно отримуємо періодику, пенсію, соціальні виплати.

У мальовничих Вирах відділенням зв’язку вже 13 років завідує Жанна ЄВГЕЙЧУК. Жінка розповіла про роботу й про те, яку газету найбільше читають жителі цього мальовничого села.

Із чого розпочинається трудовий день працівників пошти? Спершу сортують газети, журнали, листи… Власне, попри те, що нині всесвітня павутина дає можливість спілкуватися з людьми з будь-яких куточків світу, листи ще пишуть і надсилають завдяки відділенням зв’язку. Отож, посортувавши періодику, отримують відомості на виплати, гроші й розносять людям. Листоноші знають у селі всіх: від старого до малого. Найбільше їм раді старенькі громадяни, адже поштарки не лише пенсію чи газету принесуть, а й розкажуть новини з села, погомонять із ними про життя-буття.

У Вирах люди люблять читати, для них у каталозі видань, що представлений на пошті, можна вибрати різноманітні передплати. А на полиці – зразки газет, журналів для дорослих і дітей. Та найбільше, зауважила Жанна Геннадіївна, читають тут «Сарненські новини». У І півріччі ц.р. передплатили «районку» 318 сімей. Листоноші Олена Примак і Марія Бодашко несуть її майже в кожну домівку. Дізналися також, що в селі число передплатників зростає щороку. Активно «Сарненські новини» читають у молодих сім’ях. Є і такі, що звели будинки на нових вулицях, тож просять, щоб носили вже за новою адресою. Це, безумовно, тішить. Адже газета цікава тоді, коли має шанувальників.

Від жителів Вирів дізналися, що, за традицією, насамперед читають першу й останню сторінки, потім переглядають усю газету. Раді читачі, що частіше стала виходити на 16 сторінках і має кольорову середину. Позитивно оцінили нову сторінку «Надобривечір». Подобаються й інші: «Віночок», «Актуально», «Людина і суспільство», «Бібліотечні обрії», статті під рубриками «Світ захоплень», «Добре ім’я людини» і, звичайно, дитяча сторінка. Прочитавши «районку», дізнаються, чим живе район. Завідуюча поштою зізналася, що й сама передплачує «Сарненські новини», хоча могла б переглянути часопис на роботі, та має її поціновувачів й удома.

Власне, колектив редакції «Сарненських новин» щоденно цікавиться здобутками та вивчає проблеми територіальних громад, галузей району, об’єктивно висвітлює події, факти з життя краю на сторінках часопису, щоб задовольнити читача. Завжди готові до діалогу з мешканцями Сарненщинита до співпраці з представниками різних сфер, жителями сіл. Давайте разом робити газету ще кращою.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz