Гімназія – це ми

Цими днями колишня Сарненська школа № 5, яка нині називається гімназією, відсвяткувала піввіковий ювілей. На гарне дійство в районний Будинок культури зібралося багато гостей звідусіль.

DSC_6294-кЗі сльозами радості директор навчального закладу Тамара Шепель щиро подякувала всім, хто знайшов час і завітав на 50-річчя. Звертаючись до гостей, керівник звернула увагу, що її колега Тамара Станкова в «Сарненських новинах» за 27 квітня в деталях розповіла про славний шлях навчального закладу. Та учасники дійства знову поринути в приємні спогади, гортаючи сторінки шкільного альбому. Організатори постаралися на славу, тож поглянути було на що. Фотографії у фойє Будинку культури, спогади випускників від 1967 до минулого року повертали кожного в щасливі роки дитинства. Гарного настрою додавали щирі вітання від керівників міста, району, області, народного депутата й директорів навчальних закладів. У багатьох гімназистів світилися очі від нагород за здобутки на шкільній ниві. Квітами та щирими словами дякували DSC_6429-квихованці педагогам за нелегку працю, які нині ведуть їх цікавими стежками країни знань, і тим, хто давно на заслуженому відпочинку. І звичайно, що нинішнім гімназистам хотілося показати свою майстерність у сучасних піснях, оригінальних танцях та іскрометному гуморі. Ось-ось пролунає останній дзвоник і цього року, тож майбутні випускники подарували глядачам вальс.

Святковий торт із написом «Рідній школі – 50» під оплески присутніх юні артисти вивезли на сцену в апогеї дійства.

Урочистості стали історією, та триває бурхливе шкільне життя. В активного директора, трудолюбивого колективу та завзятих гімназистів попереду ще багато цікавих днів, років і високих досягнень.

DSC_6366-к

DSC_6333-к
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz