«З «Юністю» ми дружимо, живемо не тужимо!»

Про це запевнили нас юні талановиті сарненці в підлітковому клубі «Юність», де вони із задоволенням розважаються, творять, відпочивають і зростають

Щодня їх чекають у театральній студії «Феєрія», любительському об’єднання «Юні солісти», креативній майстерні «КреМАЙСТЕР» під керівництвом Марини ІВАНОВОЇ, у фізкультурно–спортивній секції: шашки, дартс, настільний теніс – з наставницею Тетяною СИЧ, проте їхньою родзинкою є гурток англійської мови «Tnjoy English» із найкращим викладачем Риммою МАРКОВЕЦЬ. А очолює заклад із прекрасними педагогами, які вміють, а головне хочуть працювати, мають яскраву уяву, творчу фантазію і безмежну любов до дітей, молодий, професійний і креативний директор Марія МАКАРЕВИЧ.

Із нагоди Міжнародного дня захисту дітей розповімо, шановні читачі, про життя та будні підліткового клубу, що функціонує під таким девізом: «У позашкільний час об’єднує клуб «Юність» нас!». Насамперед позашкільний навчальний заклад покликаний всебічно розвивати здібності дітей і діє на базі міського Будинку культури «Сузір’я», що по вул. Толстого, 22б. Приємно здивувало те, що тут наставники використовують сучасні форми та методи роботи, створивши умови для самореалізації духовного, творчого, інтелектуального потенціалу особистості вихованця. Перш за все, в «Юності» підлітків знайомлять із традиціями Полісся та району зокрема, формують культуру поведінки й почуттів, вчать чемно ставитися до людей, поєднуючи все це із розвагами та відпочинком.

18623300_111459916106491_4282739909854954589_oВідрадно й те, що навчально–виховний процес побудований диференційовано, відповідно до уподобань, здібностей вихованців із урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я і застосовують у різноманітних заняттях, вікторинах, змаганнях, походах, екскурсіях, практичній роботі на природі й ін. Дівчатка й хлопчики активні учасники виховних, масових, районних і міських заходів, також уже відзначилися й на обласному рівні. От і сьогодні на святкуванні Міжнародного дня захисту дітей нас тішитимуть талановиті дітлахи з підліткового клубу «Юність», а незабаром, вочевидь, зустрінемо їх і на торжестві за нагоди Дня міста. Вони постійні учасники великодніх дійств, урочистостей до Дня Незалежності України, відкриття головної ялинки на центральній площі. І вже традиційно відвідують дитячі заклади міста з інсценізацією до святого Миколая.

Феєрично й неперевершено на базі клубу проходить чимало заходів, куди запрошують охочих сарненців і почесних гостей: день відкритих дверей (презентація гурткової роботи), козацькі забави, творчий вечір у свято «Віри, Надії, Любові», Хелловін, бал «Золота осінь», Андріївські вечорниці, Новоріччя. До речі, до Дня святого Валентина тут організовують програму «Кохання в нашому місті», крім цього, розважальну – «Хто зверху», зимові розваги «А у нашій родині», літературні вечори, патріотичні заходи, спортивні змагання з нагоди Дня Європи «Ми майбутня сила нації», віншують Нептуна, влаштовують вечір–зустріч «З добром у серці» для людей з вадами слуху, учасників УТОГ.

18817381_115049605747522_321350820_oКлуб «Юність» неодноразово організовував розважально–інтелектуальну гру-квест «Шквал емоцій» із молоддю та школярами із Сарн. Приємна зустріч відбулася з делегацією дітей із Польщі, а для друзів провели вечір відпочинку та розваг. І всі масові заходи сплановані так, щоб залучити якомога більше учнівської  молоді, аби виявити в них різноманітні здібності, організовано провести вільний час. Саме тому «Юність» співпрацює з усіма навчальними та закладами культури, громадською організацією «Смарт», із Центром соціальної служби в справах дітей і молоді, організовуючи тренінги, концерти, тематичні зустрічі, спрямовані на розвиток особистості, взаєморозуміння, виховання моральних цінностей підлітків і молоді.

Діє й волонтерський загін «НОТА», який активно бере участь в акціях міста й району, залучаючи підростаючу юнь до здорового способу життя. Так, волонтери провели акції «Обміняй цигарку на цукерку», «Співучасть у долі дитини», «Серце до серця», «Врятуй дитині життя», «Щедре Різдво»…

Вихованці спортивно–фізкультурної секції беруть участь в обласному фестивалі серед підліткових клубів за місцем проживання «Здорова молодь, здорова нація»  в м. Рівне, і в цьому році вибороли 2 загальнокомандне місце!

Та й влітку в клубі «Юність» життя вирує. Бо в цей період тут згуртовують школярів задля доцільного, раціонального дозвілля, правильного використання вільного часу під час літніх канікул. Відтак діє дитячий літній табір із насиченою роботою гуртків, відвідуванням культурно-мистецьких осередків, пам’ятних місць, ознайомленням із роботою державних закладів міста, тобто в такий спосіб діти самореалізовуються, збагачують кругозір, одно слово, проводять дозвілля з користю.

18818040_115051859080630_731245852_oА найактивніших вихованців за успіхи, старання й активну участь у житті міста й району в кінці року відзначають подяками та подарунками. Отже, юні читачі, кого зацікавила діяльність закладу, можете детальніше ознайомитися з клубом у соцмережах, де постійно висвітлюють події із життя «Юності».

Марія Макаревич поділилася приємною новиною, що міська влада допомогла оновити матеріально-технічну базу клубу, придбавши проектор, екран, принтер, цифровий фотоапарат, ноутбук, сценічні костюми клоуна та клоунеси, що неабияк допомогли педагогам у навчально-виховному та розважальному процесі.

Директор Марія Макаревич, педагоги Римма Марковець, Марина Іванова та Тетяна Сич вагомим успіхом у вихованні дітлахів вважають співпрацю з батьками, бо постійно проводять відкриті заняття та виховні заходи, куди тата й мами можуть завітати й переконатися, чим зайняті їхні діти у вільний від навчання час. Та найголовніша їх гордість – це талановиті, творчі, креативні, розумні та найкращі вихованці. Тож зазначили, що майбутнє в надійних руках – таких як їх артистичні й віртуозні дівчатка й хлопчики. Натомість дітлахи запевнили, що завдяки «Юності» в них щасливе та цікаве дитинство. І дитина, яка хоч раз відвідала підлітковий клуб, повертається сюди знову й знову та ще й приводить друзів.

Що це саме так – переконалася. Не вірите? То завітайте в заклад, де завжди чекають на нових друзів і бажаних гостей.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz