Щоб дитинство було щасливим

Щороку 1 червня відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято радості й щастя, адже саме в дітях вбачаємо сенс життя, задля них живемо, працюємо, творимо. У Сарнах з цієї нагоди також відбулися цікаві заходи.

DSC_0559Попри прохолодну погоду, вже о 10.00 на центральній площі міста зібралися мешканці мікрорайонів з діточками, онуками. Господиня райцентру Світлана Усик щиро привітала маленьких сарненців і запросила долучитися до святкової ходи дитячі колективи загальноосвітніх і позашкільних закладів району в парк «Залізничник». що був схожий на чарівну, світлу, ні з чим незрівнянну країну дитинства, радості, щастя.

Як завше, тут панували радісний сміх,  танці,  співи та гарний настрій. Для малечі організували низку цікавих, розважальних заходів. Жартівливо та невибагливо, просто й по-дитячому щиро лунали дитячі пісні, вітання. Свято було яскравим, веселим, багатим на позитивні емоції. Відбувалося розважально-ігрове дійство підDSC_0533 патронатом  міського голови Світлани Усик. Створили казковий настрій і працівники міського Будинку культури «Залізничник», майстерні свят «Коко», приватні підприємці й ін.

Того ж дня в центральному сквері, що по вулиці Широкій, учні Сарненського НВК «Школа-колегіум» команда «Restart» із представниками міської ради на чолі з міським головою встановили незвичну архітектурну споруду – клумбу у вигляді метелика, що стала окрасою міста. Ідею експонату обговорили заздалегідь, відтак у межах Освітнього проекту «Відкривай Україну» Світлана Усик і учнівська молодь обрали для реалізації декілька цікавих нестандартних пропозицій, клумба «Метелик» – одна з них.

Загалом Міжнародний день захисту дітей у Сарнах видався на славу. Це було не тільки веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб вона росла щасливою, вчилася, займалася улюбленою справою і стала гідною зміною.

Безумовно, щасливі усмішки дітей, їх безтурботний сміх є найкращою втіхою для нас – дорослих, тож треба забезпечити їм щасливе та безхмарне дитинство.

DSC_0911   DSC_0471 DSC_0952 DSC_0908 DSC_0903 DSC_0852 DSC_0845 DSC_0798

DSC_0738 DSC_0712 DSC_0532  DSC_0550 DSC_0563 DSC_0622 DSC_0589 DSC_0568

DSC_0573

DSC_0475
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz