Завдяки зусиллям адвоката, який співпрацює із Сарненським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги, суд встановив додатковий строк для прийняття спадщини

У Сарненський місцевий центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Ольга щодо визначення їй додаткового строку, достатнього для подачі заяви про прийняття спадщини за заповітом від померлої 6 квітня 1991 року її бабусі. По суті справи клієнтка центру розповіла, що на даний час виявила бажання розпорядитись спадщиною. Однак дізналася, що після смерті заповідача була зобов’язана прийняти спадщину належним чином, але цього не зробила, бо одразу після смерті бабусі захворіла. На разі жінка інвалід, що є поважною причиною пропуску строку подання заяви про прийняття спадщини. Цей факт підтверджує копія пенсійного посвідчення та довідка МСЕК.

Оскільки, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», ця клієнтка Центру має право на отримання такої правової допомоги, Сарненський МЦ призначив їй адвоката Геннадія Михальця. Захисник звернувся в Сарненський районний суд із позовом про визначення додаткового строку, достатнього для подачі заяви про прийняття спадщини за заповітом. Завдяки його зусиллям,  додатковим рішенням Сарненського районного суду позов задовільнили та визначили додатковий строк, достатній для подачі заяви про прийняття спадщини за заповітом. А саме, два місяці з моменту набрання рішенням суду законної сили.

Нагадуємо, що Сарненський місцевий центр із надання вторинної правової допомоги функціонує з 1 липня 2015 року. Створення таких центрів є соціальним проектом держави для забезпечення рівного доступу громадян до безоплатної правової допомоги в цивільному й адміністративному процесах. Діяльність Сарненського поширюється на Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Сарненський, Рокитнівський райони та місто Вараш (Кузнецовськ). Із метою кращого доступу жителів краю до безоплатної правової допомоги 1 вересня 2016 року відкрили чотири структурні підрозділи Сарненського МЦ: Володимирецьке, Дубровицьке, Березнівське та Рокитнівське бюро правової допомоги.

За потреби запрошуємо звертатися в Сарненський МЦ із надання БВПД, що розташований за адресою: м. Сарни, вул. Широка, 22 (другий поверх приміщення «ПриватБанку»). А також телефонуйте за номером (03655) 3-22-20.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz