Закон – понад усе, або Як у Сарнах присягала нова патрульна поліція

Зранку минулої суботи мешканці і гості м. Сарни, проходячи повз центральну площу, запитували один одного: «Чому тут зібралося так багато поліцейських?» А дізнавшись, зупинялися подивитися на святкове дійство.

У присутності рідних, друзів, офіційних осіб міста, району, області та столиці  49 патрульних поліцейських  роти № 5 батальйону Управління патрульної поліції м. Рівне урочисто присягнули на вірність українському народові.

DSC_8337Відтепер вони  забезпечуватимуть правопорядок на автодорозі міжнародного значення «Київ-Ковель-Ягодин» та в Сарнах, які стали 33 містом, де запрацювала нова поліція.  Серед 49 патрульних поліцейських — десятеро дівчат, четверо учасників АТО. Всі вони  успішно закінчили навчання та склали іспити.  Виконання обов’язків начальника відділу патрульної поліції міста Сарни покладено на лейтенанта поліції Тараса Земляка.  А загалом  на території держави  нині цілодобово несуть службу тринадцять тисяч патрульних  поліцейських.

Звертаючись до особового складу,  заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, зокрема, наголосив, що перед поліцією стоїть важливе, але відповідальне завдання — служити і захищати громаду. Він переконаний, що відсьогодні їх та життя їх рідних, близьких і громадян, які висловили довіру цим молодим людям у формі, зміниться. Закон — понад усе.

Тож хочеться вірити, що в нашій державі дійсно закон стане головним для всіх: від простого громадянина до керівника найвищого рангу. Ось тоді, мабуть, зможемо називати себе європейською державою.

DSC_8659

DSC_8498DSC_8738

DSC_8712

DSC_8775

DSC_8730

DSC_8721

DSC_8698DSC_8778

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_8643

DSC_8685

DSC_8690

DSC_8480

DSC_8763

DSC_8716
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz