Богдана НИКОНЕЦЬ: «Я – людина непосидюча і з великими амбіціями!»

Танцівниця, модель, мандрівниця – усе це про надзвичайно запальну, позитивну та цілеспрямовану сарненку Богдану НИКОНЕЦЬ. Дівчина з дитячого садочка займалась танцями в Сарненській приватній хореографічній школі Сергія Галушка, закінчила Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка із золотою медаллю. Та це був лише початок.

TGQEEtEii-wУ студентські роки брала участь у конкурсах краси, навчалась у модельному агентстві «ARTmodels», працювала на подіумних показах «Fashion time», була учасницею шоу-балету «Dance way», а також виборола титули першої віце-міс університету та міс артистичність на конкурсі «СтудМіс Україна-Рівне». Далі успішний захист академічного ступеня магістр у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю управління персоналом та економіка праці. Богдана вивчала англійську мову у Фінляндії, проходила практику за спеціальністю в Болгарії. Два літа працювала в США за програмою «Work and Travel».

Всьому, чого досягла, завдячує батькам, які є її кумирами та друзями. Тато Ігор – майстер спорту з греко-римської боротьби, який виховував у Богдані спортивну витримку та бажання йти до кінця. Мама Руслана – моральна опора та підтримка. Вона змалку привчала до краси та любові й надихала доньку мудрими порадами.

Дівчина вже відвідала 13 країн у різних куточках світу і не збирається зупинятись. Як їй це вдалось і чим планує займатись далі – ділиться юнка із читачами рідної газети.

– Чи пам’ятаєш першу поїздку за кордон? Розкажи про неї.

– Пам’ятаю дуже добре. За неї можна подякувати С. Галушку. Це була подорож ансамблю «Журавка» з хореографічною школою в Польщу.

Rmrx-2auQ84– Де та в яких країнах вже побувала?

– Згадуватиму в хронологічному порядку: Польща, Єгипет, Туреччина, Болгарія, Фінляндія, Швеція, США (Нью-Йорк, Сан-Франциско, Сан-Дієго, Х’юстон, Галвестон, Лос-Анджелес, Лас-Вегас, Сіетл, Нью-Джерсі, Маямі), Великобританія, Китай (Сіань, Тянжинь, Пекін, Шеньжень, Бідзе), Мальдіви, ОАЕ, Гон конг, Таїланд.

– Що спонукає Тебе подорожувати: пошук роботи, себе, місця для подальшого проживання чи щось зовсім інше?

– У першу чергу, це мрія побачити інші країни. Коли подорожую, розвиваюсь, і після кожної поїздки повертаюсь із новими емоціями. Мандри надихають рухатися вперед, пробувати щось нове, розширювати кругозір і ні перед чим не зупинятись.

– Як виникла ідея полетіти в Китай? Скільки часу там перебуваєш?

– Відвідати Китай пропонували ще коли вчилась в університеті. Навчаючись на денному стаціонарі, не мала змоги поїхати. Магістратуру закінчувала заочно, тому коли запропонували знову – вилетіла вже за два тижні. Це було в лютому 2015 року. Контракт був на 4 місяці. Ось так досі й працюю.

BJoFljxqrOo– Чи подобається східна культура? Що найцікавіше для Тебе в тому, екзотичному для українців, середовищі?

– Східна культура не може не подобатись. Звичайно, з часом звикла і моментами вже не бачу всієї краси. Спробую виділити щось одне, найцікавіше. Китай – це країна величної архітектури. Піднебесну не можна сплутати з іншими державами. Значну увагу привертають дахи будівель. Вони плавні, з трохи піднятими кутами, прикрашені різними фігурами та черепицею. Дуже багато храмів, палаців і пагод. Це, напевно, найбільша відмінність від нашої культури. Зачаровує Китай парками, де будь-хто може приєднатись і потанцювати під їхню національну музику, позайматись йогою, і це все безкоштовно та прямісінько на вулиці.

Окремо варто виділити їхню писемну культуру – ієрогліфи. Для того, щоб прочитати звичайну газету, потрібно знати їх мінімум 1500-2000. Ну і кухня… Чесно, навіть не уявляла, що таке тофу (соєвий сир), а коли приїжджатиму додому, то мені його не вистачатиме. А найкласнішим для мене є широченний вибір різноманітних фруктів!

IWDsg2UP00c (1)– Що для Тебе найважче під час тривалого перебування за кордоном?

– Звичайно, перебуваючи впродовж 5-6 місяців у чужій країні, буває важко, тому дуже важливо підтримувати зв’язок із батьками, рідними, друзями, відчувати підтримку й знати, що тебе чекають.

– Як часто прилітаєш в Україну?

– Кожні півроку. Більше морально важко працювати.

– Як ставляться батьки до того, що Ти переважно далеко за кордоном?

– Вони не проти, навпаки, тільки за. Саме завдяки їм і подорожую. Мама постійно заохочувала побувати в різних країнах, опанувати нову роботу. Вона завжди каже: «Поки молода і є можливість – не сиди на місці, вперед!».

– Чи важко працевлаштуватися за кордоном? До чого потрібно бути готовим, їдучи туди працювати?

– Особисто мені дуже легко давались пошуки роботи, точніше агенти й менеджери самі її пропонували. А готовим потрібно бути до будь-яких непередбачуваних обставин: що почнуть лізти відразу 4 зуби мудрості (як це було в мене), у вас вкрадуть закордонний паспорт або не полетить літак… Реальність, зазвичай, не така, якою її уявляємо.

YVaxcXYSwtU– Чи є мова бар’єром для перебування в іншій країні? Які мови вдалось опанувати?

– З цим проблем не було. Добре володію англійською, тому, коли приїхала, почувалася комфортно. Зараз велику роль відіграє телефон (карти й перекладач дуже допомагають). За два з половиною роки зовсім трішки опанувала китайську, але для роботи повністю вистачає.

– З фото в Instagram видно, що займаєшся і танцями, і фотомоделінгом, і продажем косметики та речей. То які ж заняття приносять найбільше задоволення, а які прибуток?

– Насправді всі ці заняття приносять і задоволення, і прибуток. «Виберіть роботу, яка вам до душі – і ніколи не будете працювати!». Це дуже круто, коли хобі всього життя допомагає ще й непогано заробляти.

– Чим більше місць відвідує людина, чим більше культур пізнає, тим більше вона розширює світогляд, розвивається. Як впливають мандрівки на Тебе?

5_v0TL2UxnU – Кожна подорож – це безцінний життєвий досвід. Вона змінює мене, і я повертаюсь іншою людиною з новими знаннями та метою. Подорожуючи, внутрішньо збагачуюсь. Також бачу життя людей різних країн і можу порівняти зі своїм.

– Чи вдалось Тобі знайти улюблений куточок за кордоном? Що це за місце?

– Так, знайшла. Для мене це Сан-Франциско. Провела там 3 місяці за студентською програмою «Work and Travel». Це місто на пагорбах, де їздить канатний трамвай. Тут і найкрасивіша звивиста вулиця Ломбард-стрит, оглядовий майданчик Твін Пікс. Усе це досі в моїй пам’яті та серці. Щодня, йдучи на роботу, хотіла, щоб те літо не закінчувалось. Улюблені куточки – це міст «Золоті ворота» і Тихий океан. Щойно випадала можливість, приходила на пляжі і сиділа в тиші, насолоджувалась краєвидом.

– Плануєш повернутись в Україну чи хочеш жити за кордоном?

– Звичайно повернусь. Чим більше подорожуєш, тим більше починаєш цінувати те, що тебе оточувало все життя. Сумую за Україною, нашою природою: за голубим небом (у Китаї сірий смог його закриває, раніше навіть не знала, що люди дійсно ходять у AUTpi0VELb4масках через настільки забруднене повітря), за нашими широкими та вільними просторами (зараз живу в мегаполісі, де навіть немає куди глянути, всюди люди, як мурашки).

– Чим займатимешся в найближчому майбутньому?

– Не маю точного плану, але пишу список цілей, які хочу досягти протягом певного періоду. Завжди стараюсь розвиватись різнопланово, і в мене постійно все змінюється. Якщо бачу, що випадає якийсь шанс, то стараюсь його використати.

Я – людина непосидюча та з великими амбіціями: думаю здобути ще одну спеціальність, піти на курси акторської майстерності, пожити в столиці, поїхати на стажування в іншу країну, а також хочу розвивати наше місто. Тому тільки-но буде така можливість, обов’язково все реалізую.

– Зрозуміло, що як східна, так і заокеанська культури не схожі на українську. Можливо, Ти знайшла щось спільне та кардинально відмінне, що є в них і в нас?

HSoLLJjeryY– Чим більше подорожую, тим більше бачу відмінностей. В азіатських країнах головна відмінність – це менталітет. Не перестаю дивуватись, наскільки там галасливі люди. Китайці не цінують час. Також у них просто шалений рух на дорогах. Вони можуть спокійно виїхати на зустрічну смугу чи просто вибігти під колеса автобуса, і це не поодинокі випадки, а масово. З часом це настільки дратує, що не хочеться виходити на вулицю. Азіати постійно плюють у всіх на виду, видають неапетитні звуки після їжі. Чому вони так роблять? Вважають, що бруд збирається в легенях і можна захворіти респіраторними хворобами, якщо не звільнятись від нього. У західній культурі навпаки кажуть, що хвороби розповсюджуються при випльовуванні мокротиння.

Ще одна відмінність – китайський Новий рік. Він не має постійної дати. Щорічно може випадати з 21 січня по 21 лютого. Його ще називають «Свято весни». Китайці його святкують близько двох тижнів, і щодня з самого ранку до вечора пускають феєрверки.

Також азіати відрощують на мізинці довгий ніготь (особливо чоловіки), він символізує удачу в матеріальному плані. Чим довший ніготь, тим поважніший чоловік. Взагалі брудні руки та нігті свідчать про те, що людина працює на землі. Азіати дотримуються справжнього культу їжі. Чим більший живіт, тим багатший китаєць (влітку часто можна побачити китайців, які піднімають футболку й ходять так, демонструючи свій статус).

oH7T0CtB08sУ Сполучених Штатах зовсім інше життя. Люди постійно посміхаються: бути похмурим на роботі – ознака поганого тону. Тому начальник має показати підлеглим, а вони у свою чергу клієнтам, що в них «все ок». Американці не люблять показувати свої доходи, вони одягаються просто: футболка, джинси й ніяких підборів! Люди там страждають ожирінням, бо постійно зловживають фаст-фудом (а вони там смачні, сама знаю). Громадяни США поважають пунктуальність і бережуть свій час, адже дуже багато працюють.

До речі, недавно відвідала Таїланд, і надзвичайно сподобалась їхня мова. Вони ніби співають, а не розмовляють. Ще вразила культура британців. Дуже стриманий народ.

Щодо спільного, то в усіх країнах трапляються хороші люди, які виручають і допомагають. Всюди є любителі кави та чаю. Також спільною у 21 століття всіх країн є залежність від мобільного зв’язку, Інтернету й соціальних мереж.

– Чи є в Тебе мрія зараз? І чи вдалося здійснити яку із дитинства за час подорожей?

aeu1jyP2Jwo– Найголовніша – щаслива сім’я та здоров’я рідних. У дитинстві хотіла танцювати, як Брітні Спірс і працювати моделлю. Багато хто сміявся над цим. Але інколи й такі дурненькі дитячі мрії можуть збуватись.

– Кажуть, що «mustdo» для успішного чоловіка: посадити дерево, виростити сина й побудувати дім. Про список успішної жінки мушу точно запитати в Тебе. Що в ньому має бути, на Твою думку?

– Списку немає. Завжди реально оцінюю ситуацію: що можу зробити, а для чого потрібно докласти чимало зусиль. Постійно вчу мови, читаю, займаюсь тим, чого раніше ніколи не робила, стараюсь побороти страхи. Насправді дуже боюсь камери та сцени, але щоразу страх меншає. Шукаю гармонію внутрішнього «я» із зовнішнім світом. Адже всі перемоги починаються з перемоги над собою.

– Більшість думає, що для мандрів потрібно мати багато грошей. Що насправді треба, аби почати подорожувати?

– Тільки щире бажання. Перша подорож, як уже казала, – це поїздка з колективом «Журавка» в Польщу. Обрали всього декілька дівчат із танцювального класу. Пам’ятаю, скільки сліз було пролито, що не стою в першій лінії, і через те, що не станцювала так, як треба. Щодня робила це вдома перед дзеркалом і показувала мамі. З часом це дало свій результат.

hKRlqqd7mQUТакож поїздка в США – це рік вивчення англійської мови вночі після пар і тренувань для того, щоб пройти співбесіду в Американському посольстві. Багато хто мав гроші, але без знань поїздка в країну неможлива. Важливо мати терпіння. Адже збоку бачимо тільки кращі сторони подорожей. На фото все красиво й легко. Але дуже багато знайомих через декілька днів повертались додому, не витримавши напруженого графіку.

Моя робота зараз – це довга й інтенсивна праця над собою. Звичайно, є подорожі, які реалізувала завдяки заробленим грошам. Головне завжди мати голову на плечах і йти до поставленої мети.5EaD8GT1IsQ SlS9RatDfgg akKFRehfcNY

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz