Краще за картоплю може бути тільки…багато картоплі!

У цьому жителі району переконались на семінарі з вирощування картоплі, проведений  Інститутом картоплярства НААН  на базі СОК «Малинівка».

DSC_4151Картопля для українців завжди була важливим продуктом. Ми можемо не знати, як вирощувати пшеницю чи льон, але з самого малечку пам’ятаємо, що літні канікули починаються не з останнім дзвоником, а з прополювання картоплі та закінчуються збиранням урожаю. Левова частка насаджень картоплі в Україні припадає на присадибні ділянки,і вони не можуть похвалитися врожайністю. Люди дедалі більше відмовляються від вирощування крохмалистої, мовляв, дешевше і легше придбати, аніж садити.

Повернути сарненцям віру в добрий урожай беруться спеціалісти Інституту картоплярства НААН, що десятиліттями працює над створенням нових сортів, підвищенням урожайності, DSC_4027покращенням смакових властивостей, стійкості картоплі до хвороб та шкідників. Селекціонерами інституту створено понад 100 сортів картоплі різних груп стиглості і господарського призначення. Інститут намагається представляти свої сорти по всій території України. Цього року він презентує сорти картоплі на 16-ти демо-полях у різних областях та населених пунктах, до списку яких  увійшла й Сарненщина. За допомогою такої співпраці інститут підбирає сорти найбільш придатні для вирощування у різних зонах, враховуючи природні та кліматичні умови. «2-3 роки тому довелось побувати в одному з ваших сіл та спостерігати, як люди DSC_4245наробляться, а урожаю нема. Тож тепер на цьому демо-полі представляємо нові сорти, щоб люди, які працюють, отримували від цього задоволення та щось заробляли. Ми запрошуємо до співпраці місцевих жителів та хотіли б мати фермерське господарство, щоб на місці вирощувати хороші сорти картоплі», – пояснює мету заходу директор Інституту картоплярства,доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААН Анатолій Бондарчук.

Представники інституту Світлана Шмунь та Павло Ярошовець ознайомили присутніх із основними напрямами роботи закладу, вручили DSC_4060роздаткові матеріали з корисною літературою про винуватицю заходу – картоплю. Фермери, підприємці та просто господарі розпитували  фахівців про наболіле: як боротись із шкідниками, чим лікувати вражену городину та які сорти врожайні і смачні. Та найбільше уваги і запитань було до висаджених у пробірки маленьких рослинок. Впізнати у них звичну нам картоплю вдавалось не відразу. Як  з’ясувалось, це технології in vitro: оздоровлення сортів картоплі від збудників хвороб та прискорене розмноження вихідного матеріалу в пробірці на поживному середовищі для первинних ланок насінництва. Ще у клоновому доборі ретельно відбираються виключно здорові одиниці, які DSC_4031пророщуються у спеціальних умовах. З них беруть частину пагону та поміщають у пробірку із спеціальним середовищем, яке не дає можливості вірусній інфекції розвиватись. Так, можна отримати врожай мікробульб прямо в пробірках або висадити рослини у спеціальні касети, де отримаємо врожай міні-бульб. Останні висаджуються на спеціальних ділянках, ізольованих від вірусних збудників. Після збору врожаю, отримують супереліту, що в перекладі на мову картоплярів-аматорів означає «вільна від хвороб картопля з високими сортовими якостями та сталими врожаями».

DSC_4088Ініціатива випробування сортів Інституту картоплярства на Сарненщині належить старшому агроному СОК «Малинівка» Ірині Павловій. Жінка регулярно відвідує семінари, на одному з яких вона і зустріла викладача, який пізніше познайомив її із директором Інституту картоплярства НААН. «Анатолій Бондарчук  запропонував висадити деякі сорти на Західному Поліссі та продемонструвати їхній потенціал на наших землях, а я узгодила це питання з керівництвом СОК «Малинівка». Так і почалась наша співпраця», – пояснює пані Ірина.

DSC_4123Оцінити результат першого врожаю на демо-полі завітали і з сусідніх районів. Так, начальник відділу агропромислового розвитку Дубровицької РДА Григорій Томілович пояснив, що приїхав на захід за порадою: «На жаль, є багато спеціалістів що тільки багато говорять, але це не приносить жодних результатів. Тому найбільше я очікував представлення сортів, придатних для нашої перезволоженої землі. Картопля – основна культура, другий хліб району. Тому хочеться, щоб люди не використовували насіння, що ще дід садив, а був якийсь прогрес. Добре насіння – це 30% успіху врожайності».

DSC_4143Далі почалось найцікавіше. На очах у всіх присутніх заступник директора з наукової роботи з питань селекції та насінництва Інституту картоплярства, кандидат сільськогосподарських наук Микола Фурдига  та офіційний представник інституту в нашому регіоні Роман Ратич почали викопувати кущ за кущем, демонструючи особливості кожного з висаджених сортів. Коли стрілка на вагах при зважуванні картоплі з одного куща сорту Радомисль досягла позначки 4 кг, серед людей поширилась буря емоцій: хтось не вірив і просив викопати кущ подалі, хтось казав, що то не з одного куща, а хтось фотографував, мовляв, «розкажу своїм – не повірять». Один чоловік DSC_4088викрикнув, що наші жінки відмовляються чистити велику картоплю, на що отримав достойну відповідь: «Ну то міняйте жінку!». Також людям представили сорти, які годяться для виробництва чіпсів та картоплі фрі, не залишили поза увагою один із кращих традиційних сортів Слов’янка, а також спрогнозували, що «хітом продажу» у нашому регіоні буде сорт з однойменною назвою місцевої річки Случ. Просто епатувала публіку картопля із синім м’якушем та промовистою назвою Солоха і червоним м’якушем – Хортиця. Викопану картоплю саме цих сортів після закінчення заходу на полі вже було не знайти – гідний екземпляр до колекції домашньої картоплі.

DSC_4273Не останню роль в покращенні врожайності займає процес удобрювання. Проте організатори заходу неодноразово наголошували, що до їх вибору потрібно підходити відповідально. Уся картопля, представлена на семінарі, була оброблена добривами, наданими компанією ТОВ «АроксКроп». Особливістю цих добрив, як зазначили агрономи, є те, що вони йдуть в листя і зовсім не осідають у плодах, таким чином повністю справляються зі своєю функцією, захищають рослину, не отруюючи її. Представник компанії Роман Мамай (м.Рівне) розповів, що вони займаються дистрибуцією та продажем засобів захисту рослин, добрив та професійних субстратів, ознайомив людей із особливостями догляду за картоплею за допомогою їхньої продукції.

DSC_4275Директор СОК «Малинівка» Михайло Пінчук відмітив, що це значимий для району захід.«Мені дуже приємно, що прийшло багато людей, сподіваюсь, що на наступних таких заходах відвідувачів буде ще більше. Головною метою було показати нові сорти картоплі, дати людям зрозуміти, що їх треба міняти. Ми намагались, аби присутнім було цікаво і корисно», – поділився пан Михайло.

Закінчився семінар, який став справжнім святом картоплі, дегустацією тих самих викопаних сортів. Багатий різноманітною картоплею стіл давав надію, що врожайність зросте, а Полісся ще довго буде справжнім картопляним краєм. А дивлячись на смажену червону картоплю і те, з якою охотою її їдять люди, розумієш, що картопля вже не другий хліб, а друге м’ясо.

DSC_4282

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz