Газовики готуються до зими

Попри те, що і бюджетні організації, і населення активно переходять на альтернативні види палива, газ продовжує залишатися важливим елементом повсякденного життя. У районі, за даними Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз», нині перебувають в експлуатації 739,3 км газопроводів високого, середнього та низького тиску, 176 ГРП і ШГРП, до природного газу підключені 17926 квартир.

DSC_2692-к
Фото Василя СОСЮКА

Для сталої роботи в осінньо-зимовий період спеціалісти відділення провели планове обстеження газопроводів, виконали значний обсяг робіт із технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем, створили аварійний запас труб і матеріалів. При умові стабільного вихідного тиску на АГРС Сарни, Катеринівка, Степань, Малинськ, Федорівка, Сарненське УЕГГ готове забезпечити в холодну пору року безаварійне постачання блакитного палива для населення, комунально-побутових об’єктів і промислових підприємств.

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України керуючий сарненським відділенням Василь Дебелий, головний інженер Олександр Шерстюк і старший майстер Максим Шапірко вітають колектив із професійним святом, бажають успіхів у роботі, благополуччя в родинах і миру в державі

На фото: старший майстер Максим ШАПІРКО, водій Микола Артюшок і слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Павло ДЕНИСЮК з аварійно-диспетчерської служби готуються до виїзду на об’єкти, адже незабаром зимові холоди.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz