Дует медиків

Куди в першу чергу звертаються мешканці села, коли виникають проблеми зі здоров’ям? Звичайно ж, у фельдшерсько-акушерський пункт. У Кам’яне-Случанському ФАПом завідує Ганна МИХАРЕВИЧ. Після закінчення в 1987 р. Рокитнівського медучилища працювала медсестрою в Сарненській дитячій поліклініці.

А з 1996 завідує ФАПом с. Кам’яне-Случанське. У Галини Никифорівни за плечима вже 30 років медичного стажу. Спеціаліст не лише підвищує свій фаховий рівень, але й ділиться досвідом із дочкою-акушеркою Наталією Костюк, яка у 2008-ому з відзнакою закінчила Костопільський медколедж і працює поряд із мамою.

Як розповіли працівники медзакладу, найчастіше до них звертаються пацієнти із серцево-судинними та гіпертонічними захворюваннями. Частенько доводиться поспішати на виклики в неробочий час. Хоч, як і кожна жінка в селі, пані Галина тримає корову, свині, кролі, кури й індики. Донька, крім того, що допомагає мамі по господарству ще й захоплюється вишивкою рушників і творить гарні вироби з бісеру. А ще, малює картини. В Галини Михаревич є ще одна дочка – Оксана, яка веде в країну знань діток у Сарненському НВК «школа-колегіум». Працьовиті в цій сім’ї і син Сергій, і чоловік Леонід, які вмілими руками додають кошти до сімейного бюджету.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz